Jak donosi "Super Express", kultowy program Katarzyny Dowbor doczekał się konkurencji. Okazuje się, że pracująca w TVN Dorota Szelągowska poprowadzi nowy program już od 5 października.

"Totalne remonty Szelągowskiej"

Każdy, kto oglądał choć jeden odcinek programu Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom" wie, ile dobra i pomocy niosą ludzie z ekipy programu. Wielu z najbardziej potrzebujących pomocy, otrzymałą ją dzięki zgłoszeniu do programu rudowłosej dziennikarki. Wiele historii napisało się niemalże od nowa, wiele losów potoczyło się pogodniej. Czy patrząc na to wszystko z tej perspektywy, Katarzyna Dowbor ma powody, by złościć się na Dorotę Szelągowską, która zapragnęła robić dokładnie to samo?

"Totalne remonty Szelągowskiej" to nowy projekt, którego gospodynią będzie właśnieprezenterka TVN Dorota Szelągowska. Na swoim instagramowym koncie pochwaliła siętym, co czeka nas jesienią w stacji TVN.

Nie mogę się doczekać ❤️❤️❤️ @tvn.pl #totalneremontyszelągowskiej

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie mogę się doczekać ❤️❤️❤️ @tvn.pl #totalneremontyszelągowskiej

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Miłośniczka jazdy konnej nie musi czuć się zagrożona nowym programem w TVN, gdyż jej ugruntowana już pozycja, oraz ogromne zaufanie widzów, gwarantują jej niezmienną oglądalność i sympatię Polaków. Najważniejszą jednak rzeczą, na jakiej zależy Katarzynie Dowbor, jest szczery i uzasadniony uśmiech każdej rodziny, której zdoła pomóc jej ekipa remontowa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Życzę Wam miłego dnia! 🙂😘 . . #milegodnia #tobędziedobrydzień #odpoczywamy #pozdrawiam #katarzynadowbor 📸 fot. @chrzanowska_koziol

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Czekacie na nowy program?

O tym sie mówi: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Zerknij: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało