Na portalu Parenting została ostatnio przedstawiona historia, która bez wątpienia zasługuje na miano cudu! Ten chłopiec przeżył dzięki ogromnej miłości jego mamy!

Rodzice byli przygotowani na wszystko!

Shelley wraz ze swoim mężem Robem, w 2012 roku po raz trzeci usłyszeli niesamowicie radosną wiadomość. Już wkrótce znów zostaną rodzicami! Para była już rodzicami dwóch córek, tym razem na świat miał przyjść chłopiec.

Radość z kolejnej ciąży nie trwała jednak zbyt długo. Niebawem okazało się, że płód jest poważnie uszkodzony. Lekarze przekazali parze drastyczną wiadomość. Ich synek będzie mieć wodogłowie, a co więcej, nie jest wykluczone, że nie będzie miał mózgu lub będzie mieć tylko jego połowę.

Lekarze zaproponowali, aby Shelley rozwiązała ciąże. Jednak para nie zgodziła się na takie rozwiązanie i 11 listopada 2012 Noah pojawił się na świecie. Według medyków, prawdopodobieństwo, że chłopiec przeżyje było bliskie zeru.

Nie da się ukryć, że rodzice chłopca od samego początku byli gotowi na to, że chłopiec będzie potrzebować szczególnej uwagi. Co więcej, brali także pod uwagę słowa lekarzy i wiedzieli, że muszą liczyć się z najgorszym scenariuszem.

Niesamowita historia!

Jak się jednak okazuje, zdarzył się prawdziwy cud! Dzięki ogromnej pracy rodziców Noaha, którą włożyli w jego rozwój, chłopiec zaczął normalnie się rozwijać! Już w wieku czterech lat, niczym nie odbiegał od innych dzieci w swoim wieku.

Lekarze od początku byli przekonani, że chłopiec nie będzie słyszeć oraz mówić, a także będzie niewidomy. Tak się jednak nie stało, a wszystkie zmysły Noaha funckjonują prawidłowo!

Niestety, chłopiec musi zmagać się z paraliżem, który występuje u niego od pasa w dół. Noah cierpi bowiem na rozszczep kręgosłupa. Rodzice wkładają jednak wiele wysiłku w rehabilitację swojego ukochanego synka, co daje efekty. Maluch niedawno odbył kurs surfowania!

Co więcej, kiedy Noah nieco podrośnie będzie mógł poddać się terapii, która prawdopodobnie spowoduje, że stanie na nogach o własnych siłach!

Obecnie chłopiec skończył osiem lat i jest szczęśliwym dzieckiem z ogromnymi marzeniami. Kiedy dorośnie chce być bowiem prezenterem pogody! Jego historia jest idealnym dowodem na to, że nawet w najtrudniejszych chwilach nie można się poddawać!

Jak informował portal "Życie": ZNANY I KONTROWERSYJNY DUCHOWNY MOŻE ZOSTAC POCIĄGNIĘY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI. OJCIEC TADEUSZ RYDZYK KOLEJNY RAZ NIE PRZESTRZEGAŁ PRAWA

Przypomnij sobie: CENTRA HANDLOWE SĄ PRZEPEŁNIONE! CZY OTWARCIE SKLEPÓW W GALERIACH HANDLOWYCH NA PEWNO BYŁO DOBRYM POMYSŁEM

Portal "Życie" pisał również: WIELU FANÓW POPULARNEGO PROGRAMU BĘDZIE ZAWIEDZIONYCH OSTATNIĄ DECYZJĄ STACJI POLSAT. CZY "TANIEC Z GWIAZDAMI" NIE WRÓCI JUŻ NA ANTENĘ