Kiedy na brytyjskim dworze pojawiła się Kate Middleton, a wkrotce potem Meghan Markle, świat ponownie oszalał na punkcie brytyjskiej rodziny królewskiej. Perypetie młodych książąt i ich żon śledzi zaciekle cały glob. Nie dało się więc ukryć, że obie panie raczej za sobą nie przepadają.

Źródło: screen Youtube Promiflash
Kilka dni temu Meghan wyznała jaką przeżyła tragedię; Źródło: screen Youtube Promiflash

Wzajemną niechęć żon dwóch braci często komentowały media. Podobno Meghan od początku nie mogła liczyć na wsparcie nowej rodziny i była traktowana niezwykle chłodno. Także sympatyczna i uwielbiana Kate nie zapałała sympatią do szwagierki męża. Obie panie szczególnie mocno pokłóciły się o sukienki druhen, w których miały wystąpić na ślubie Meghan i Harrego. Ostatecznie młodszy z braci przeprowadził się wraz z ukochaną do USA, co zminimalizowało rodzinne kontakty, a tym samym także spory.

Jednak jak donosi w ostatnim czasie magazyn "New Idea" z Australii, wzajemny stosunek Meghan i Kate nagle znacznie się ocieplił. Sytuacja między szwagierkami zmieniła się o sto osiemdziesiąt stopni po tym, jak Meghan wyznała, że ma za sobą poronienie. Kate poruszył wywiad przeczytany w "New York Times" i postanowiła zakopać topór wojenny z Meghan.

Źródło: screen Youtube ET
Czy Meghan i Kate się zaprzyjaźnią?; Źródło: screen Youtube ET

Jak cytuje magazyn "New Idea" portal SE, Kate poczuła potrzebę pojednania się z bratową męża i odbudowania z nią kontaktu. Księżna zdecydowała się na szczerą rozmowę telefoniczną z dotychczasową rywalką, której złożyła kondolencje z powodu straty dziecka. Źródła z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej potwierdzają, że Kate namawia Williama, by odwiedzili jego brata i bratową w Stanach.

Warto wiedzieć: Pewna grupa pacjentów dostanie leki za darmo. Już wiadomo kto jest w tym gronie

Bądź na bieżąco z "Życiem": Ślub, na który nikt nie przyjechał, poruszył serca ludzi na całym świecie. Co się stało

To Cię zainteresuje: Meghan Markle nie jest pierwszą osobą w rodzinie królewskiej, która otwarcie mówi o poronieniu. Kto zrobił to przed nią