Derlin Newey mimo swojego wieku musiał podjąć pracę, bowiem doskonale wiedział, że jeśli nie będzie pracować, to nie będzie stać go na utrzymanie. Nie spodziewał się jednak tego co stanie się podczas jego pracy.

Niesamowita sytuacja!

Jak podaje portal o2, mężczyzna ma 89 lat, jednak wiek nie jest dla niego przeszkodą, aby pracować jako dostawca pizzy. Pizzeria dla której pracuje znajduje się w Utah i jest to Papa John’s.

Jak się okazuje, Derlin jest uwielbiany przez klientów lokalu, przede wszystkim dlatego, że jest niesamowicie sympatyczny oraz życzliwy.

Jakiś czas temu Derlin dowoził pizzę to domu jednego ze znanego tiktokerów – Carlosa Valdeza. Wtedy to mężczyzna nagrał krótką rozmowę z dostawcą i opublikował ją w sieci. Dzięki nagraniu Derlin zyskał niemałą sławę, a Amerykanie po prostu go pokochali! Nazwano go bowiem „ulubionym amerykańskim dostawcą pizzy”.

YouTube: KSL News

Zbiórka została bardzo dobrze przyjęta!

Co więcej, tiktoker zdecydował się na zorganizowanie zbiórki pieniędzy dla Derlina. Zbiórka została tak dobrze przyjęta, że w zaledwie kilka dni udało się zebrać ponad 12 000 dolarów, które zostały przekazane Derlinowi!

- Wspólnie zebraliśmy dla Ciebie prezent i jestem tutaj, aby dostarczyć Ci ten prezent w imieniu społeczności TikToka – powiedział znany tiktoker.

- Jak mam Ci kiedykolwiek podziękować? Nie wiem, co powiedzieć – wyznał Derlin.

Kwota, którą udało się zebrać niesamowicie mocno pomoże starszemu mężczyźnie. Będzie mógł uregulować opłaty za rachunki, a także zapewnić sobie środki medyczne. Co więcej, staruszek nie będzie musiał już tak ciężko pracować, aby zarobić na swoje utrzymanie.

Jak informował portal "Życie": TO JUŻ PEWNE, ŻE LATO NIE WRÓCI? NA POŁUDNIU NASZEGO KRAJU ZROBIŁO SIĘ BIAŁO. TEMPERATURY PÓJDĄ MOCNO W DÓŁ

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE INFORMACJE O JEDNEJ Z GWIAZD „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. UCZESTNIK WYZNAŁ PRAWDĘ, WYJAWIŁ, ZE ZMAGA SIĘ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ, TO BARDZO TRUDNE

Portal "Życie" pisał również: KONTROWERSYJNE ZACHOWANIE BYŁEGO MINISTRA OBRONY NARODOWEJ. RADOSŁAW SIKORSKI STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁ POCZCIE POLSKIEJ