Jak podaje portal "Plotek", kiedy w 2006 roku Kate Middleton pojawiła się na paradzie wojskowej w Sandhurst Brytyjczycy nie mieli wątpliwości, że to przyszła żona księcia Williama. Po latach ujawniono, co Kate powiedziała widząc swojego chłopaka w mundurze wojskowym.

Wzorcowa para

Księżna Kate i książę William uchodzą za parę niemal idealną. Ich znajomość sięga 2001 roku, kiedy poznali się na Uniwersytecie St. Andrews. Początkowo łączyła ich jedynie przyjaźń, która z czase przerodziła się w znacznie głębsze uczucie. Nie oznacza to, że ich związek od razu był idealny.

Od królewskiego biografa Andrew Mortona dowiadujemy się, że na początku wspólnej drogi pomiędzy Williamem i Kate dochodziło do częstych kłótni i spięć, które doprowadziły do spekulacji, że w 2007 roku para się rozstała. Na szczęście te rewelacje okazały się jedynie plotkami.

Książę William i Kate zaręczyli się w 2010 roku, a już pół roku później powiedziała sobie sakramentalne tak w czasie uroczystości transmitowanej na całym świecie.

YouTube

Kate na oficjalnej paradzie

Kate Middleton pojawiła się na paradzie wojskowej Akademii Wojskowe w Sandhurst, na której pojawiła się także królowa. Na uroczyste zakończenie nauki w Akademii przez Williama Kate wybrała się wspólnie ze swoimi rodzicami.

Kate podbiła serca Brytyjczyków spntanicznymi reakcjami na widok swojego chłopaka w mundurze. Po wielu latach od tamtego dnia, ekspertka zajmując się czytaniem z ruchu warg, zdradziła, co szepnęła Kate widząc Williama w towarzystwie kolegów.

Księżna Kate o Williamie

Widok księcia Williama w mundurze zrobił na Kate duże wrażenie. " Uwielbiam go w mundurze. Ależ on seksowny! - wyszeptała przyszła księżna Cambridge widząc swojego chłopaka.

O tym, co wówczas powiedziała Kate Middleton dowiedzieliśmy się z dokumentu "Royal Wive", który opowiadał o kobietach w rodzinie królewskiej.

plotek.pl

Spodziewaliście się takich właśnie słów?

To też może cię zainteresować: Kolejny sekret znanej pary wyszedł na jaw. Co jeszcze ukrywają Meghan Markle i Harry

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nikt nie wiedział o tym, jak wyglądały ostatnie momenty życia Gienka Loski. Prawda wyszła na jaw, wszyscy zalali się łzami

O tym się mówi: Grupa duchownych i kleryków została odcięta od świata. Koronawirus pojawił się w seminarium