Jest na to wiele przykładów. Lowe zmienił warunki zatrudniania pracowników. Zrobiono to, aby zatrudnić weterana niepełnosprawnego.

Home Depot zaprojektował specjalny chodzik dla małego chłopca ze specjalnymi potrzebami. Teraz Chevron dołączył do ich szeregów i oddał nieocenioną przysługę nieszczęsnemu ojcu, opłakującemu śmierć syna.

Syn Raya Olsona, Raymond, zginął w wypadku 12 lat temu. Wypadek został spowodowany przez pijanego kierowcę. Od tego dnia mężczyzna poświęcił się potajemnej opiece nad pomnikiem przydrożnym.

Nieszczęsny ojciec zbudował go na cześć Raymonda w miejscu tragedii. Ponieważ pomnik był własnością Chevrona, Ray zawsze obawiał się, że będzie miał problemy z jego utrzymaniem.

Zakradał się więc nocą, żeby pilnować pomnika i utrzymywać go w porządku. Kiedy mężczyzna usłyszał, że majątek firmy został zmodernizowany, był przekonany, że Chevron pozbędzie się pomnika, który pozostał tam przez 12 długich lat, ale pewnej nocy znalazł na pomniku niesamowitą notatkę.

Niespodziewana pomoc

Ray zadzwonił pod numer podany w notatce i był zszokowany, gdy dowiedział się, że właściciele nieruchomości chcieli zburzyć Ray Memorial tylko po to, aby zastąpić go stałą konstrukcją.

„To po prostu zmieniło całe moje życie” - powiedział mężczyzna.

Okazuje się, że właściciele byli poruszeni miłością i oddaniem zrozpaczonego ojca, dlatego postanowili zbudować trwały pomnik zmarłego syna ze zdjęciem. Ustawili też ławkę w parku, aby Ray mógł siedzieć, kiedy był przy pomniku. Mężczyzna jest bardzo wdzięczny firmie.

Ten szlachetny czyn był dla niego nieoczekiwany. Teraz Ray ma okazję odwiedzić swojego zmarłego syna o każdej porze dnia i nie bać się ocalić swojego ukochanego pomnika.

Jak informował portal "Życie": NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC

Przypomnij sobie: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE