Historia dotycząca pewnej kobiety, która pełniła zawód lekarza, brzmi wręcz nieprawdopodobnie. Nikt nie spodziewałby się, że doktor, do którego chodzi, tak naprawdę… nie jest lekarzem.

Jak informuje Super Express, taka sytuacja miała miejsce i przez wiele lat nie wykryto oszustwa. Pacjenci przyjmowani byli przez kobietę, która tak naprawdę nie była lekarką. Co więcej, wspomniana oszustka sprawowała obowiązki lekarza w państwowej klinice.

Lekarze. Źródło: Youtube
Lekarze. Źródło: Youtube
Lekarze. Źródło: Youtube

Kobieta, która oszukiwała wszystkich przez 22 lata

Według informacji podawanych przez media kobietą była 57-letnia dzisiaj Zholia Alemi. To właśnie ona przez 22 lata udawała, że jest lekarką. Pracowała dla NHS, czyli brytyjskiej państwowej służby zdrowia.

Jaki miała w tym cel? Okazuje się, że robiła to wszystko dla pieniędzy. Kobieta miała zamiar przejąć majątki swoich pacjentów. Teraz odpowie za swoje zachowanie oraz wieloletnie oszukiwanie.

Kobieta świetnie udawała lekarkę i potrafiła przekonywać swoich pacjentów. Do tego wszystkiego fałszowała dokumenty. Zholia Alemi jest nazywana seryjną oszustką z High Harrington. Przez 22 lata ukrywała fakt, że w rzeczywistości nie jest psychiatrą.

„Lekarka” przyjmowała pacjentów w różnych miejscach, była zatrudniona dla brytyjskiej państwowej służby zdrowia – NHS. Co więcej, Zholia Alemi przyjęła aż 395 pacjentów.

Kobieta próbowała dorobić się na swoich pacjentach. Próbowała nawet sfałszować testament jednej z pacjentek, co miało pozwolić jej na otrzymanie w spadku majątku wartego aż 6 milionów złotych.

Oszustkę zatrzymano w 2018 roku, teraz skończyło się śledztwo, a fałszywa lekarka usłyszała 13 zarzutów oszustwa.

Jednym z miejsc pracy Alemi było Norfolk and Suffolk Foundation Trust (NSFT), gdzie opiekowała się niepełnosprawnymi, pełniąc funkcję konsultanta psychiatrycznego.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: 21 SIERPNIA MOŻLIWE SĄ PRZERWY W DOSTAWIE WODY. KTO POWINIEN SIĘ NA NIE PRZYGOTOWAĆ

Jak informował portal Życie: TOTALNA PRZEMIANA ANDRZEJA GRABOWSKIEGO! AKTORA TRUDNO ROZPOZNAĆ, TAK ZAPREZENTOWAŁ SIĘ NA PREMIERZE FILMU

Portal Życie pisał również o… MAGDA NAROŻNA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA BARDZO ODWAŻNĄ ZMIANĘ. NIE BRAKUJE USZCZYPLIWYCH KOMENTARZY OD FANÓW