Przemówienie przewodnie księżnej Sussex zakończyło sesję plenarną „The Time Is Now” Women in Leadership Plenary" podczas wirtualnego szczytu "Girl Up Leadership Summit 2020".

Czy księżna przekazuje kobietom, aby brały sprawy w swoje ręce?

Meghan Markle zachęca młode kobiety do wyrażania swoich opinii w czasach, gdy „nigdy nie były tak pilnie potrzebne”. Przemówienie przewodnie księżnej Sussex zakończyło posiedzenie plenarne „The Time Is Now” Women in Leadership ("Nadszedł czas, kobiety na kierowniczych stanowiskach") podczas wirtualnego szczytu przywództwa 2020 Girl Up Leadership Summit we wtorek.

YT

Użyła nagranej na wideo wiadomości, w której pojawiła się w niebieskim topie z długimi i prostymi włosami, aby rozpoznać zmiany, jakie młode kobiety już dokonują na świecie - i zachęcić je, aby kontynuowały.

„To ogromna radość rozmawiać z wami dzisiaj. Do młodych kobiet na całym świecie, które nie tylko są gotowe do zmiany świata, ale już zaczęły zmieniać świat” - powiedziała Meghan.

„Chcę się z tobą czymś podzielić,” kontynuowała. „Chodzi o to, że ci w korytarzach, korytarzach i miejscach władzy - od prawodawców i światowych przywódców po kierownictwo - wszyscy ci ludzie, oni polegają na tobie bardziej, niż ty kiedykolwiek będziesz na nich polegać. I w tym rzecz: oni to wiedzą”.

„Wiedzą, że wszyscy, w młodszym wieku niż jakiekolwiek współczesne porównanie, nadają ton sprawiedliwej ludzkości. Nie w przenośni, dosłownie - kontynuowała.

YT/Girl Up

„To ludzkość, która rozpaczliwie cię potrzebuje. Popychać ją, popychać nas, zdecydowanie w bardziej inkluzywnym, sprawiedliwszym i bardziej empatycznym kierunku. Aby nie tylko kształtować debatę, ale także kierować debatą - o sprawiedliwości rasowej , płci, zmianie klimatycznej, zdrowiu psychicznym i dobrym samopoczuciu, zaangażowaniu obywatelskim, służbie publicznej... o wiele więcej. To jest praca, którą już tam wykonujesz ”.

Meghan mówiła o tym, jak członkowie Girl Up organizują protesty, tworzą filmy o sprawach społecznych, tworzą koalicje przeciwko przemocy z użyciem broni i nie tylko.

„Wiem, że już tyle zrobiłaś i poprawiłaś życie tak wielu ludziom. Chwila, w której teraz jesteśmy, wymaga od nas wszystkich, abyśmy zrobili więcej. To moment, w którym Twoje głosy i Twoje działania nigdy nie były pilniej potrzebne (...)"

Te niesamowicie inspirujące słowa mogą pomóc wielu kobietom w podjęciu decyzji, aby wziąć swoje życie we własne ręce.


YouTube/Girl Up

Jak się Wam to podoba?

O tym pisaliśmy: Ministerstwo Zdrowia ostrzega Polaków. Sprawa jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia

Zerknij: Niepokojące wieści ze Śląska. Rośnie liczba zakażeń wśród górników