Co jakiś czas w sieci pojawiają się nowe sensacje dotyczące rzekomego zauważenia UFO lub innych tajemniczych obiektów przez osoby, które nie są w stanie wytłumaczyć tego, czego były świadkami. Tym razem sprawa dotyczy kolejnego ciężkiego do wyjaśnienia zjawiska.

Mowa o obiekcie, którego pochodzenia nikt nie potrafił wytłumaczyć. Co więcej, nawet naukowcy nie mają pojęcia, co to było. Właśnie dlatego wzbudziło ogromne emocje.

Niezidentyfikowany obiekt pojawił się na niebie

Wspomniany obiekt znalazł się na niebie nagle, znienacka. Zauważono go przez przypadek. Jego zdjęcia oraz nagrania bardzo szybko trafiły do sieci, a internauci głowią się, co to mogło być.

Tajemniczy obiekt. Źródło: english.kyodonews.net
Tajemniczy obiekt. Źródło: english.kyodonews.net

Jak podaje o2, obiekt ten wygląda podobnie do balona, do którego przymocowano konstrukcję w kształcie krzyża. Prawdopodobnie zasila go silnik.

„Balon UFO” był widoczny nad miastem Sendai – stolicą prefektury Miyagi w Japonii. Pojawiły się podzielone głosy – jedni sądzą, że to UFO, inni natomiast uważają, że może to być część akcji propagandowej Korei Północnej.

Gdy tylko pierwsi świadkowie zaczęli zauważać obiekt, ludzie zaczęli dzwonić do biura meteorologicznego, żeby spytać o tę dziwną obserwację.

„Nie mamy pojęcia, co to. Być może jest to jakiś sprzęt do obserwacji pogody, ale na pewno nie jest to nasz sprzęt” – skomentował przedstawiciel biura meteorologicznego.

„Balon UFO” został zauważony w środę po świcie, świadkowie mogli widzieć go jeszcze przez kilka godzin – pozostawał prawie w tym samym miejscu, nie ruszał się. Na końcu zasłoniły go chmury.

„Mam złe przeczucie, jakby zaraz miała się pojawić Godzilla” – napisał jeden z internautów na Twitterze.

Przypomnij sobie o… SZEF BIURA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO ZDRADZA JEGO SEKRETY. NIEZNANE FAKTY O PREZESIE PIS WYCHODZĄ NA JAW

Jak informował portal Życie: NIECODZIENNY PRZEPIS NA PYSZNE DANIE. PLACKI ZIEMNIACZANE Z MIĘSNYM FARSZEM ZACHWYCĄ TWOJE PODNIEBIENIE

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: TE KOBIETY SĄ PODEJRZANE O KRADZIEŻ W JEDNEJ Z DROGERII. ROZPOZNAJESZ, ZADZWOŃ