Co jakiś czas w sieci pojawiają się sensacyjne doniesienia o tym, że ktoś zauważył UFO. Niedawno ujawniono kolejne fakty dotyczące kilku nagrań.

Jak się okazuje, do tej pory przekazywane informacje o UFO mogą wcale nie być bujdami ani przywidzeniami – uwieczniono je na nagraniach. Wcześniej co niektórzy sugerowali, że przy filmach majstrowano, by uzyskać odpowiednie efekty, jednak teraz wiemy już, jak było naprawdę.

Pentagon obejmuje stanowisko w sprawie nagrań z UFO

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Nagrania z UFO wywołały tak ogromne emocje, że w końcu odnieśli się do niego nie tylko eksperci z różnych dziedzin oraz zwykli oglądający, ale także… Pentagon. Sprawdzano autentyczność wspomnianych nagrań.

UFO. Źródło: dziennik.pl
UFO. Źródło: dziennik.pl
UFO. Źródło: dziennik.pl

Jak zareagował Pentagon na sensacyjne nagrania wideo? Tego nikt się nie spodziewał.

Analizowano kilka nagrań – jedno pochodzi sprzed ok. 10 lat, zaś dwa zostały sfilmowane w 2015 roku i od razu trafiły do sieci. Zdecydowana większość ekspertów od początku sądziła, że na wspomnianych filmach można zaobserwować UFO.

UFO, czyli niezidentyfikowany obiekt latający (Unidentified Flying Object). Na temat nagrań wypowiedzieli się specjaliści z Pentagonu. Co sądzą?

Pentagon już oficjalnie wystosował informację, że – zdaniem ekspertów – wszystkie trzy nagrania z UFO są autentyczne.

Już w ubiegłym roku Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych podkreślała, że nagrania są autentyczne.

UFO. Źródło: dziennik.pl
UFO. Źródło: dziennik.pl
UFO. Źródło: dziennik.pl

Jak informowali piloci statków powietrznych – niedługo po zarejestrowaniu dziwnych nagrań obcy ludzie odwiedzili ich statki, by zabrać nagrania.

- Ta dwójka przybyła helikopterem, co nie było niezwykłe. Jednak dwadzieścia minut po tym, kiedy się pojawili, moi dowódcy powiedzieli mi, żebym przekazał tym ludziom wszystkie nagrania z systemu naprowadzania – ujawnił Gary Voorhis.

- Nie byli nigdy wcześniej na statku. Włożyliśmy dyski twarde do worków, wzięli je i odeszli – mówił Patrik Hughes.

Przypomnij sobie o… DZIECI SKARŻĄ SIĘ NA NIETYPOWE OBJAWY. TO MOŻE MIEĆ ZWIĄZEK Z KORONAWIRUSEM, WYSTOSOWANO OSTRZEŻENIE

Jak informował portal Życie: KSIĄDZ NAMAWIAŁ WIERNYCH DO ZDEJMOWANIA MASECZEK. PÓŹNIEJ CHCIAŁ SIĘ Z TEGO WYTŁUMACZYĆ

Portal Życie pisał również o… SĄSIEDZI POMALOWALI JEJ SAMOCHÓD FARBĄ I PRZEBILI OPONY. KOLEJNE UDERZENIE W PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA