Jak podaje "se.pl", mowy współracownik Jarosława Kaczyńskiego świetnie sobie radzi na stanowisku przejętym po Barbarze Skrzypek. 26-letni Michał Moskal już nieco uchylił rąbka tajemnicy na temat współpracy z Jarosławem Kaczyńskim. Tym razem opowiedział o jego diecie.

Zapracowany zapomina o jedzeniu!

YT

Maile, telefony, spotkania, sprawy pilne i pilniejsze, to codzienność prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława kaczyńskiego. Zapomina przy tym o jedzeniu, natomiast wypija około pięciu czarnych i gorzkich herbat dziennie. Michał Moskal opowiedział, jak to wygląda w praktyce.

Prezes przyjeżdża najczęściej do pracy około południa, ja z kolei jestem w pracy około dziewiątej. Wita się z nami i od razu przechodzi do pracy. Wszystko musi być perfekcyjnie przygotowane. Telefonów, maili, korespondencji jest mnóstwo, nawet sto dziennie. Staramy się to wszystko układać prezesowi, segregować sprawy na pilne i mniej pilne. A w międzyczasie są jeszcze jakieś spotkania w biurze z prezesem. I Jarosław Kaczyński często w tym amoku pracy po prostu zapomina, że w ogóle musi coś zjeść.

Pięć herbat dziennie to standard w diecie prezesa jarosława Kaczyńskiego.

Prezes lubi zwykłą czarną herbatę, bez cukru.

Z obiadami także sprawa jest jasna. Jarosław Kaczyński ma wybraną restaurację, w której zamawiane są posiłki dla prezesa. Michał Moskal zna już na pamięć elementy obiadu prezesa.

Najczęściej schabowy, ziemniaki, jakaś surówka.

Nowy szef biura prezesa przyznaje, że Jarosław Kaczyński nie odlicza swojego czasu pracy. Pozostaje w biurze tak długo, jak długo jest to konieczne.

YT

Świetnie mi się pracuje z prezesem, jestem przy nim w pracy tak długo, jak jestem potrzebny.

Nic zatem dziwnego, że Barbara Skrzypek pracowała z Jarosławem Kaczyńskim aż do emerytury.

O tym pisaliśmy: Córka Izabelli Scorupco wygląda olśniewająco. Odziedziczyła urodę po sławnej mamie

Zerknij: Turyści nad Bałtykiem przecierają oczy ze zdumienia na widok cen w restauracjach. To prawdziwe żniwa, coraz mniej w portfelach Polaków