Jak podaje "wp.pl", książę Filip wygląda całkiem dobrze, jak na 99 lat. Co się może za tym kryć?

Książę Filip, który obchodził swoje urodziny w środę, ukrywał się wraz z królową w zamku Windsor podczas blokady koronawirusa. Zdjęcie zostało zrobione na terenie zamku podczas słonecznej pogody w zeszłym tygodniu.

YT

Jest to pierwsze publiczne zdjęcie księcia, odkąd widziano go, jak opuszczał szpital w Londynie 24 grudnia ubiegłego roku. Książę Filip spędził cztery noce w prywatnym szpitalu króla Edwarda VII w związku z „istniejącym wcześniej stanem”.

Na zdjęciu wykonanym przez fotografa Stowarzyszenia Prasowego, książę ma na sobie krawat z Wydziału Gospodarstw Domowych.

Królowa nosi broszkę w kształcie serca z 18,8 karatowego diamentu o nazwie Cullinan V, którą nosiła wiele razy, w tym na ślub wnuczki księżniczki Eugenie i London Fashion Week.

Jest to kolejna fotografia z zeszłego tygodnia, która pokazała królową, 94, jadącą na kucyku zwanym Balmoral Fern w Windsor Home Park.

YT

Książę Filip, który jest żonaty z Królową od 72 lat, rzadko pokazuje się publicznie, ponieważ w 2017 roku wycofał się z obowiązków królewskich. Jest najdłużej służącym małżonkiem w historii Wielkiej Brytanii i najstarszym służącym partnerem panującego monarchy.

W kwietniu książę wydał rzadkie oświadczenie, dziękując kluczowym pracownikom, którzy utrzymywali niezbędne usługi podczas pandemii. Podążał za przesłaniem Królowej w telewizji, oglądanym przez około 24 miliony widzów.

Książę Cambridge powiedział, że martwił się księciem Filipem i królową podczas wybuchu pandemii koronawirusa, ale powiedział, że jego dziadkowie robili wszystko, co mogli, aby zapewnić sobie ochronę i izolację.

„Oczywiście bardzo uważnie myślę o moich dziadkach w wieku, w którym się znajdują - robimy wszystko, aby upewnić się, że są odizolowani i chronieni przed tym” - powiedział książę William.

O tym pisaliśmy: Andrzej Duda pojawił się na jednym z wesel. Otrzymał zaproszenie w mediach społecznościowych. Jest komentarz pana młodego, co łączy go z prezydentem

Zerknij: Fakt, o którym pojęcia nie mają miliony Polaków. Lekarka mówi wprost, jaki wpływ na nasze płuca mają maseczki ochronne