Wspaniały dom, luksusowy samochód czy wymarzone wakacje? Zapewne każdy z nas zastanawiał się kiedyś co by zrobił, gdyby udało mu się wygrać ogromną kwotę na loterii. Mieszkająca w Blackhall Colliery para miała jednak inny plan na wydanie zbędnej sumy.

Wygrali pieniądze na loterii i rozdają wygraną mieszkańcom

Na ulicach brytyjskiej wsi Blackhall Colliery można znaleźć niemałą niespodziankę! Od 2014 roku mieszkańcy regularnie mogli tam znaleźć pokaźne pliki banknotów, z czego wartość każdego z nich wynosiła 2 tysiące funtów.

Mieszkańcy wsi byli jednak uczciwi i za każdym razem odnosili „zgubę” na policję. Od 2014 roku odnotowano aż dwanaście takich przypadków. W tajemniczych plikach banknotów za każdym razem pojawiała się taka sama kwota- 2 tysięcy funtów w 20-funtowych banknotach.

Pliki z banknotami były zostawiane w widocznych miejscach, w różnych częściach wsi. Sprawa była tajemnicza ze względu na to, że nikt nie wiedział kto zostawia zagadkowe niespodzianki. Także żaden z mieszkańców od lat nie zgłosił się po zgubę. Policja próbowała odnaleźć zagadkowych dobroczyńców, jednak bezskutecznie.

Para sama zgłosiła się na policję

Na początku 2020 roku zagadkowi dobroczyńcy zgłosili się na policję i przyznali, że to oni zostawiali potajemnie pliki z banknotami. Para otrzymała w 2014 roku ogromną sumę pieniędzy i chciała się nią podzielić.

Banknoty celowo były umieszczane w miejscach, w których mogli je znaleźć potrzebujący ludzie. Dobroczyńcy chcieli w ten sposób im pomóc i nie spodziewali się, że cała kwota zostanie oddana w ręce policji.

Ponadto para poprosiła policjantów, aby w przyszłości charakterystyczne pliki banknotów zostały przekazane znalazcom.

Przypomnij sobie o… ZBLIŻA SIĘ NAJBARDZIEJ NIEKORZYSTNY DZIEŃ W ROKU. CZYM JEST BLUE MONDAY I DLACZEGO GO TAK NAZWANO

Jak informował portal Życie: ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ZNIESIONY DLA SENIORÓW? POLSKI RZĄD ROZWAŻA TAKĄ PROPOZYCJĘ. OD KIEDY SĄ MOŻLIWE ZMIANY

Portal Życie pisał również o… NA POLSKICH DROGACH STANIE MNÓSTWO NOWYCH RADARÓW. UJAWNIONO GDZIE KIEROWCY POWINNI ZDJĄĆ NOGĘ Z GAZU