Do zdarzenia doszło na jednym z amerykańskich lotnisk. Mężczyzna chciał wnieść na pokład wyjątkowy prezent, jednak ochroniarz stanowczo mu odmówił i nakazał wyrzucić tajemniczą rzecz do kosza na śmieci. Całej sytuacji przyglądała się pewna kobieta. Postanowiła, że sprawdzi co kryje tajemniczy pakunek.

Mężczyzna musiał wyrzucić tajemniczy pakunek

Pomimo tego, że zrozpaczony mężczyzna wręcz błagał ochroniarza o znalezienie racjonalnego rozwiązania, ten był nieugięty. Staruszek proponował nawet, że może zapłacić i zostawić paczkę w specjalnej przechowalni.

Po długich prośbach i namowach, ochroniarz dalej obstawał przy swoim i stanowczo nakazał mężczyźnie, by ten wyrzucił wyjątkowy pakunek do kosza na śmieci. Staruszek był zrozpaczony. Jednak w obawie, że nie zdąży na zaplanowany lot, posłuchał pracownika lotniska i ze łzami w oczach wyrzucił prezent.

Kobieta sprawdziła co kryje wyrzucona paczka

Wydarzeniu przyglądała się z boku pewna kobieta. Postanowiła, że sprawdzi co kryje tajemniczy pakunek. Po otwarciu była naprawdę zaskoczona.

W starannie zapakowanym pudełku znajdowała się przepiękna, ręcznie robiona śnieżna kula. Znajdowało się na niej zdjęcie staruszka i jego żony oraz pewnej dziewczynki. Z przodu wygrawerowany był wyjątkowy napis:

- „Kochamy Cię Katie, Babcia i Dziadek 1-15-2016”.

Okazało się, że w tajemniczej paczce znajdował się prezent, który staruszek chciał wręczyć wraz z żoną swojej wnuczce. Ten wyjątkowy podarunek miał być dla dziewczynki pamiątką na całe życie.

Paczka wróciła do właścicieli

Kobieta, która wyciągnęła paczkę z kosza na śmieci, postanowiła, że odnajdzie właściciela i odda mu ten wyjątkowy prezent. Bez zastanowienia opisała całą sprawę na facebooku i poprosiła użytkowników sieci w znalezieniu pary staruszków do których należała śnieżna kula.

Nie musiała długo czekać. Szybko udało jej się znaleźć dane starszego pana i jego żony, dzięki czemu ten wyjątkowy prezent ponownie trafił w ich ręce.

-„Ta kobieta jest niezwykła. To niewiarygodne, że zrobiła dla nas tyle dobrego, aby moja wnuczka mogła dostać swój prezent”- powiedziała babcia małej Katie, gdy kobieta zwróciła jej kulę.

ATTENTION NEW UPDATE WE DID FIND THE OWNERS When i was at St. Petersburg FL airport (2-5-16) taking a flight to...

Gepostet von Ivelise Hernandez am Mittwoch, 20. April 2016

Do sieci trafiło nawet nagranie na którym kobieta zwróciła wyrzucony pakunek właścicielom. Widok jest naprawdę wzruszający.

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA