Właścicielami tego wspaniałego czworonoga rasy Akita są Ricky i Alhanna Butler, mieszkający w Doncaster w hrabstwie South Yorkshire w środkowej Anglii. Pies o imieniu Keola uratował swoja właścicielkę i nienarodzone dziecko.

Alhanna Butler będąc w ciąży , odczuwała bolesne dolegliwości w dolnej części pleców. Początkowo sama myślała, że to naturalne w jej błogosławionym stanie, później otrzymała podobną informację podczas kontrolnej wizyty lekarza.

W tym samym czasie pies państwa Butler, Keola, zaczął się dziwnie zachowywać. Właściciele długo nie mogli połączyć jego zachowania ze stanem zdrowia ciężarnej kobiety.

Keola nie opuszczała swojej właścicieli ani na krok. Zdarzały się dni, w których siedziała naprzeciwko i wpatrywała się w nią długi czas. Innego dnia wąchała ją, popiskiwała. Pani Alhanna nie mogła odejść bez towarzystwa psa.

Pomimo komend wydawanych czworonogowi, zamykania go czy nawet podnoszenia głosu, zachowanie stawało się coraz bardziej nachalne. W końcu stało się jasne, że pies stara się na coś zwrócić uwagę.

Ponieważ kobietę zaczął coraz bardziej niepokoić jej stan i dziwne zachowanie psiego przyjaciela, postanowiła ponownie poddać się badaniom. Podczas ich przeprowadzania lekarze zdiagnozowali bardzo poważną i rzadką infekcję nerek, która zagrażała życiu matki oraz dziecka.

Matka została poddana odpowiedniemu leczeniu, który wyeliminował z jej życia ból i pozwolił bezpiecznie donosić ciążę. W efekcie Alhanna urodziła synka o imieniu Lincoln.

Keola stała się wiernym towarzyszem chłopca, nad którym czuwa nieustannie. Rodzice natomiast są przekonani, że tylko dzięki jej instynktowi Lincoln przyszedł na świat.

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA