Twierdzi, że za kilka dni ludzie wysłali prawie milion dolarów.

Koszt jednego zdjęcia oszacowano na 10 USD, więc Ward wysłał zdjęcia zgodnie z liczbą darowizn, a także wideo do dużych sum. Według dziewczyny było tyle próśb, że musiała zatrudnić cztery osoby, które pomogły zweryfikować darowizny.

Ward zna już ten sposób zarabiania pieniędzy - swoje szczere zdjęcia sprzedaje na stronie internetowej Only Fans.

„Widziałem posty na Twitterze dotyczące pożarów w Australii i martwiłem się poważnie, że media nie opisały tej sytuacji tak, jak powinny, ale ludzie przysłali niewiele datków”, przyznał model w New York Post.

Ward powtórzyła swoją prośbę na Instagramie, ale została usunięta przez administrację sieci społecznościowej w zakresie treści seksualnych.

Ponadto z powodu tego postu dziewczyna miała również problemy osobiste, ale nadal jest pewna, że ​​robi wszystko dobrze.

„Mój Instagram został zablokowany, moja rodzina odmówiła mi, facet, którego lubię, przestał się ze mną komunikować - wszystko z powodu tego tweeta. I do diabła, ocal koale - napisała.

W Australii od kilku miesięcy szaleją najstraszniejsze pożary w historii kraju. Spłonęło co najmniej 5 milionów hektarów lasu, zginęło prawie 500 milionów zwierząt, a ocaleni mieli poważne problemy ze znalezieniem pożywienia.

Przypomnij sobie OJCIEC I SYN ROBILI SOBIE ZDJĘCIA PRZEZ 25 LAT. ICH OSTATNIA FOTOGRAFIA PRZEBIŁA WSZYSTKO

Jak informował portal „Zycie” OD NIEDZIELI OBOWIĄZUJĄ NOWE PRZEPISY. JAKIE JEST OBOWIĄZKOWE WYPOSAŻENIE SAMOCHODU

Zycie pisał również o ZWYCIĘZCA „BIG BROTHERA” SPOTKAŁ SIĘ Z RODZINĄ KRÓLEWSKĄ. „BYLI ROZANIELENI”