Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku w czasie wakacji z rodzicami. Miała wtedy 3 lata. Razem z rodzicami spędzała urlop w portugalskim kurorcie Praia da Luz w Algarve. Kiedy Kate i Gerry McCann wracócili z kolacji, ich córeczki nie było w hotelowym pokoju. Od tego dnia aż do dzisiaj nie zobaczyli swojego dziecka.

Ani portugalska policja, ani Scotland Yard, który później przejął śledztwo w sprawie, nie byli w stanie wyjaśnić, co się stało z małą Brytyjką.

Po dziś dzień ta sprawa jest jednym z najbardziej tajemniczych i przerażających zaginięć dzieci w ostatnich dziesięcioleciach. Hipotez na temat przyczyny zaginięcia Maddie były dziesiątki, ale żadna z nich nie okazała się bardziej prawdopodobna niż pozostałe.

Nawet zrozpaczeni rodzice dziewczynki, Kate i Gerry McCann, byli posądzani o to, że ich córka zginęła w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a oni ukryli jej ciało udając, że Maddie zaginęła. Jednak również im nie udowodniono winy.

Niedawno Fia Johansson, czyli medium, z jej której usług rzekomo korzystają amerykańscy stróże prawa, poinformowała, że wie gdzie znajduje się Madeleine McCann. Według kobiety dziewczynka została uprowadzona przez handlarzy dziećmi. A ponieważ sprawa została za bardzo nagłośniona, to nie byli w stanie sprzedać dziewczynki i po dwóch latach ją wypuścili.

Rzekomo Maddie żyje obecnie w Kolonii w Niemczech i nie ma pojęcia kim jest. Wychowują ją przybrani rodzice, którzy mają 70-80 lat. Obecnie nazywa się Melania i za kilka lat odkryje prawdę o sobie. Johansson twierdzi, że Madeleine dzięki swojemu talentowi wokalnemu stanie się sławna i przez to trafi na prawdę o swoim pochodzeniu, a stanie się to niebawem pomiędzy 2020 a 2024 rokiem.

Przypomnij sobie o… SETKI TYSIĘCY PRALEK DO WYMIANY, MOGĄ WYWOŁAĆ POŻAR. OTO OFICJALNY KOMUNIKAT PRODUCENTA

Jak informował portal Życie: TRZYNASTKI NIEBAWEM TRAFIĄ DO EMERYTÓW. ABY OTRZYMAĆ ŚWIADCZENIE, NALEŻY ZŁOŻYĆ SPECJALNY WNIOSEK

Portal Życie pisał również o… PRACOWNICY SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT NIE WIEDZIELI, CO ZROBIĆ. ZASTALI OTWARTE, PUSTE BOKSY