Wiele osób nie może wyobrazić sobie życia bez mediów społecznościowych. Zawładnęły one naszą codziennością. Dzięki nim wiele gwiazd może kontaktować się ze swoimi fanami.

Rodzina królewska także postanowiła otworzyć się na nowe rozwiązania i poszukuje obecnie specjalisty, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie królewskiego profilu w mediach społecznościowych.

Ile wyniesie pensja królewskiego specjalisty ds. mediów społecznościowych?

Pałac Buckingham zdecydował się na zatrudnienie osoby odpowiedzialnej za media społecznościowe rodziny. Specjalista miałby także kierować całym zespołem menadżerów ds. social mediów. W końcu członkowie rodziny królewskiej przekonali się, że obecnie jeśli kogoś nie ma w sieci, to w zasadzie nie istnieje.

Do obowiązków specjalisty ma również należeć dbanie o ekspozycję królowej Elżbiety II w mediach internetowych.

-„ Czy to oficjalna wizyta państwowa, czy królewskie zaręczyny – twoim zadaniem będzie promowanie tych wydarzeń w Internecie, tak by przykuły jak największą uwagę i dotarły do jak największego grona odbiorców” – czytamy w ogłoszeniu.

Kandydaci muszą być kreatywni i innowacyjni, powinni także myśleć strategicznie. Ważną umiejętnością jest także efektywna praca pod presją czasu. Ponadto ważna jest znajomość internetowego języka html, doświadczenie na podobnym stanowisku oraz „wzorowe i zniewalające” umiejętności redakcyjne.

Etat to 37,5 godziny tygodniowo, od poniedziałku do piątku w Buckingham Palace. Można zarobić około 45-50 tys. funtów rocznie czyli ok. 225-250 tys. zł.

Rekrutacja trwa do 24 grudnia, natomiast rozmowy kwalifikacyjne odbędą się na początku stycznia 2020.

Warto sobie przypomnieć...SĄD PODJĄŁ DECYZJĘ. ALBO ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE, ALBO EMERYTURA. OBYWATELE BĘDĄ MUSIELI WYBRAĆ

Polecamy: NIEKTÓRZY EMERYCI DOSTANĄ W 2020 ROKU NAWET O 700 ZŁ WIĘCEJ NIŻ INNI. KTO TRAFI DO GRONA UPRZYWILEJOWANYCH