Dziś, 28 listopada, w Stanach Zjednoczonych obchodzone jest Święto Dziękczynienia. Co roku, z tego powodu dochodzi do tworzenia się na amerykańskich ulicach ogromnych korków. Jeden z nich przekłuł szczególną uwagę.

Jak zauważyło Pikio.pl, zdjęcie ulicznego korku, który zatamował ruch na mieszczącej się w Los Angeles autostradzie 405 Freeway, swoimi kolorami przypomina flagę Polski.

Światła jadących w obie strony samochodów powodują to, że jedna część autostrady mieni się bielą, a druga czerwienią. Zdjęcie wygląda niesamowicie.

Zdjęcie możemy oglądać dzięki jednemu z biznesmenów, który na swoim Instagramie opublikował post dotyczący korków.

Jak podaje Amerykańskie Stowarzyszenie Samochodowe (AAA), najprawdopodobniej korki, które maja miejsce podczas tegorocznego  Święta Dziękczynienia, są rekordowe:

 Głównym powodem, dla którego spodziewamy się tak wielu osób podróżujących, są silne podstawy ekonomiczne. Wydatki konsumpcyjne pozostają wysokie ze względu na wzrost płac, wzrost zamożności gospodarstw domowych i wzrost dochodu do dyspozycji. Spadły również ceny paliwa - Zdradził CBSN Los Angeles rzecznik AAA Doug Shupe.

View this post on Instagram

Traffic in LA last night. Insane!!!

A post shared by Dana White (@danawhite) on

Warto sobie przypomnieć... JUŻ WKRÓTCE WIELKI ZAKUPOWY SZAŁ. KIEDY ROZPOCZNĄ SIĘ WYPRZEDAŻE?

Portal "Życie" informuje także o...BĘDZIE AŻ 113 DNI WOLNYCH OD PRACY! SPRAWDŹ, KIEDY MOŻESZ ZROBIĆ SOBIE WOLNE! LI W POLSCE KRADZIEŻY STULECIA

Na portalu "Życie" dowiesz się również...  TINA TURNER SKOŃCZYŁA 80 LAT. GWIAZDA W MUZYCE OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO, ALE JEJ ŻYCIE PRYWATNE BYŁO PASMEM NIESZCZĘŚĆ