Nie ma co ukrywać, 2020 rok należał do Roberta Lewandowskiego. Polak nie tylko zdobył z drużyną Bayernu Monachium Puchar Ligii Mistrzów, ale także zgarnął wiele indywidualnych nagród.

Czy Robert Lewandowski zawiódł swojego trenera?

Robert Lewandowski został uznany najlepszym piłkarzem 2020 roku. Piłkarz otrzymał bowiem nagrodę w plebiscycie Globe Soccer Awards 2020, który został zorganizowany w Dubaju.

Nie da się ukryć, że taka nagroda to niesamowite wyróżnienie dla naszego piłkarza. Ten rok to dla niego istne pasmo sukcesów. Razem ze swoją drużyną wygrał Ligę Mistrzów oraz Superpuchar Europy. Dodatkowo ósmy raz został mistrzem Niemiec i zdobył Puchar Niemiec po raz czwarty w karierze. Powodem do dumy jest dla niego także otrzymanie tytułu króla strzelców Ligi Mistrzów oraz najlepszego piłkarza roku według rankingu UEFA.

Robert Lewandowski YouTube
Robert Lewandowski YouTube

Robert Lewandowski odnosi sukcesy nie tylko w karierze sportowej, ale także w życiu prywatnym. W 2020 roku na świat przyszła jego druga córeczka. Piłkarz ma więc ogromne powody do dumy.

Takich słów szkoleniowca nikt się nie spodziewał

Niestety rok 2021 nie rozpoczął się tak perfekcyjnie, jak poprzedni. Podczas meczu eliminacji do mistrzostw świata z Andorą Robert Lewandowski nabawił się kontuzji i musiał być poddany rehabilitacji.

Po kilku tygodniach przerwy Polak wrócił na boisko w klubowych barwach, jednak nie pokazał tego, co zwykle.

Jeżeli chodzi o Roberta, to na pewno nie wyróżniał się z tej drużyny

- stwierdził krótko trener Bayernu Monachium.

Miejmy nadzieję, że niebawem Robert wróci do pełni formy i ponownie zachwyci wszystkich swoimi piłkarskimi umiejętnościami.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO