Kamil Stoch jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Słynny skoczek narciarski od lat zachwyca wspaniałą formą. Kamil zdobył prawie wszystko, co jest możliwe w skokach narciarskich.

Kamil Stoch jest legendą polskich skoków narciarskich

Stoch trzykrotnie zdobył złoty medal Igrzysk Olimpijskich, dwukrotnie wygrał prestiżowy Turniej Czterech Skoczni, z czego w jednej z edycji zdeklasował rywali i zwyciężył jako drugi w historii wszystkie cztery konkursy.

Kamil Stoch. Źródło: Youtube [Hastamix]

Kamil Stoch zdobył również medale na Mistrzostwa Świata – zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. Ponadto dwukrotnie zdobył Kryształową Kulę za zwycięstwo Pucharu Świata w sezonach 2013/2014 i 2017/2018.

Czy Kamil Stoch wraca do swojej wielkiej formy?

Kamil Stoch od lat jest we wspaniałej, stabilnej formie i na stałe zagościł do najlepszej dziesiątki Pucharu Świata. Wiele osób czeka jednak na wielki powrót Kamila, by tak jak kiedyś deklasował rywali i seriami wygrywał konkursy.

Obecnie Kamil przebywa w szwajcarskim Engelbergu, gdzie odbywają się przedświąteczne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Ku uciesze fanów, Kamil zajął 19 grudnia drugiej miejsce. Jest to pierwsze miejsce na podium Stocha w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że nie ostatnie!

Kolejną szansę na zdobycie pucharowych punktów Kamil Stoch ma już dzisiaj. O godzinie 16:00 rozpoczną się kolejne zmagania w skokach narciarskich.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO