Wszystko wskazuje na to, że Kamil Stoch straci swojego największego rywala w skokach narciarskich. Według informacji przekazanych przez portal Pikio, u Stefana Krafta potwierdzono zakażenie koronawirusem!

Bardzo zła informacja!

Sezon w skokach narciarskich trwa w najlepsze! Już dziś odbędą się kolejne zawody w ramach Pucharu Świata. Jak się jednak okazuje, zabraknie na nich wielu wybitnych sportowców.

Dość mocno osłabiona jest bowiem kadra Austrii. Wielu skoczków zachorowało na koronawirusa. Chory jest także sam trener kadry - Andreas Widhölzl. Zakażenie najgorzej przechodzi obecnie Stefan Kraft, ubiegłoroczny zdobywca Kryształowej Kuli.

Stefan Kraft postanowił samodzielnie poinformować fanów o stanie swojego zdrowia. Jak się okazuje, nie jest najlepiej, a sam skoczek nie wie, kiedy będzie mógł wrócić do sportu.

Fani są rozczarowani!

- Czuję się tak, jakbym miał grypę. Obecnie tylko leżę i piję herbatę. Nie trenuję, bo nie mam na to siły. Straciłem smak, mam wrażenie, jakbym miał cały czas zatkany nos – wyznał Stefan Kraft.

Do tej pory Stefan Kraft żywił nadzieję, że uda mu się wystartować w zawodach w Planicy. Biorąc jednak pod uwagę, że będą one odbywać się już niebawem, bowiem od 10 do 13 grudnia, udział skoczka będzie na pewno niemożliwy. Fani skoczka nie kryją rozczarowania, ale i zmartwienia o zdrowie Stefana Krafta! Miejmy nadzieję, że sportowiec szybko upora się z zakażeniem!

Jak informował portal "Życie": MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO

Przypomnij sobie: W OSTATNIEJ CHWILI POJAWIŁ SIĘ PILNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA W SPRAWIE POWROTU UCZNIÓW DO SZKÓŁ. MEN POSTANOWIŁ POINFORMOWAĆ O ZAMKNIĘCIU SEMESTRU

Portal "Życie" pisał również: MIESZKAŃCY WARSZAWY PO RAZ KOLEJNY POMAGAJĄ LOKALNYM PRZEDSIĘBIORSTWOM. BIZNES JUŻ PRAWIE UPADŁ, A TERAZ PO KULTOWĄ ORANŻADĘ GROCHOWSKĄ USTAWIAJĄ SIĘ KOLEJKI

Z życia gwiazd: PIOSENKARKA ZNANA Z PROGRAMU "IDOL" PO WIELU LATACH POWRÓCI NA SCENĘ! EWELINA FLINTA WEŹMIE UDZIAŁ W WAŻNYM PROJEKCIE, KTÓRY JEST DEDYKOWANY KOBIETOM