Justyna Kowalczyk postanowiła zaapelować do wszystkich ludzi za pośrednictwem Twittera. Jest wielka prośba o pomoc

Nie da się ukryć, że Justyna Kowalczyk mimo zakończenia kariery wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek w naszym kraju i nie tylko. Biegaczka pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których dzieli się z fanami również swoim życiem prywatnym. Justyna Kowalczyk postanowiła wykorzystać Internet do tego, aby wyjść z istotnym apelem do swoich fanów i nie tylko. Prosi o pilną pomoc!

Choć pełna sukcesów kariera sportowa już za Justyną Kowalczyk to biegaczka wciąż może się cieszyć niesłabnącym uznaniem nie tylko swoich fanów, ale również środowiska i innych sportowców, którzy często stawiają ją za wzór. Choć Justyna Kowalczyk nie startuje już w zawodach to stara się wciąż utrzymywać jak najlepszą formę. Dlatego na jej Instagramie roi się od zdjęć z treningów i górskich wypraw z ukochanym mężem.

Justyna Kowalczyk błaga o pomoc za pośrednictwem Internetu! Pojawił się pilny apel znanej biegaczki

Dodatkowo, biegaczka ostatnimi czasy często wypowiadała się na tematy dotyczące polityki i Polaków. Poruszała między innymi kwestię pandemii koronawirusa. Właśnie w związku z tym tematem na jej profilu na Twitterze pojawił się bardzo istotny apel, do którego może przychylić się niemal każdy z nas. O co chodzi?

37-letnia Justyna Kowalczyk wielokrotnie apelowała o to, by uważać na swoje zdrowie i swoich bliskich w trakcie pandemii. Mówiła o tym, by robić wszystko, aby uniknąć zakażenia.

Od dawna wiadomo, że osoby, które przechorowały COVID-19 mogą pomóc w walce z chorobą tym, którzy przechodzą ją bardzo ciężko. Ozdrowieńcy mają możliwość zgłaszania się do stacji krwiodawstwa, aby oddać osocze – cudowny lek. Jak informuje serwis Sport SE, właśnie z takim apelem wyszła do wszystkich Justyna Kowalczyk.

„Moi Drodzy! Lekarze mówią, że bardzo potrzebna jest pomoc! I że ta pomoc jest bardzo ważna! Pomóżcie, jeśli się kwalifikujecie! Warto pomagać, dobro wraca” – prosi na Twitterze mistrzyni olimpijska.

Jak informował portal "Życie": JUREK OWSIAK ZBULWERSOWANY TYM, CO ZOBACZYŁ NA ULICACH PODCZAS PROTESTU KOBIET. SZEF WOŚP MA NAPRAWDĘ DOŚĆ. WYSTOSOWAŁ MOCNY KOMENTARZ

Przypomnij sobie: W PRZYSZŁYM ROKU ZAPŁACIMY ZNACZNIE WIĘCEJ ZA PRĄD. W ŻYCIE WCHODZI DODATKOWA NOWA OPŁATA. ZNANE SĄ JUŻ STAWKI NA RACHUNKACH DLA POLAKÓW

Portal "Życie" pisał również: W ŻYCIU KRYSTYNY PAWŁOWICZ POJAWIŁA SIĘ MIŁOŚĆ? ZDUMIEWAJĄCE DONIESIENIA MEDIÓW! OBIEKTEM WESTCHNIEŃ BYŁEJ POSŁANKI PIS MA BYĆ MŁODY I ZNANY MUZYK