Kamil Stoch oddał dwa niezłe skoki w ostatnim konkursie drużynowym, a Polacy wygrali. W indywidualnych zawodach Stoch nie może się jednak przełamać.

Do tej pory tylko raz stanął na podium. Stochowi udało się zająć 3. miejsce w konkursie zorganizowanym w Wiśle. Przy innych okazjach wiodło mu się gorzej.

Adam Małysz odniósł się do sytuacji Stocha w wywiadzie udzielonym „TVP Sport”:

„Rzeczywiście, w oczach Kamila Stocha widać smutek. Nie wiemy do końca co się dzieje. Myślę, że w jego przypadku wiele może zdziałać rozmowa z trenerem Michałem Doleżalem. Widać, że Kamil jest trochę przygnębiony i przygaszony”.

Małysz zakończył swoją wypowiedź, wlewając trochę optymizmu w serca fanów:

„Kamil musi po prostu wskoczyć na swój stały poziom. To jest bardzo mocny zawodnik, ale i niezwykle spełniony. Ciężko mu się zmotywować', ale jeśli uda mu się zameldować w pierwszej trójce, to już z niej nie wyjdzie”.

Przypominamy o... ILE ZAROBILI POLSCY SKOCZKOWIE W TYM SEZONIE? SŁABY START W PŚ NIE PRZESZKODZIŁ POLAKOM W ZDOBYCIU SPORYCH PIENIĘDZY!

Jak informował portal "Życie"... BRAWO! RUDYK PONOWNIE NAJLEPSZY! TRIUMF W PUCHARZE ŚWIATA I KOLEJNY REKORD NA KONCIE POLAKA

Portal "Życie" pisał również o... JULIA WIENIAWA I BARON WRÓCILI DO SIEBIE? W SIECI POJAWIŁO SIĘ ZASKAKUJĄCE ZDJĘCIE