Kibice już w 3. minucie spotkania mogli cieszyć się z pierwszego gola, który dla Leeds zdobył Patrick Bamford.

45 minut później, na kilka sekund przed końcem doliczonego czasu gry, piłkę do bramki posłał Mateusz Klich, podnosząc wynik spotkania do 2-0.

Na liście strzelców zameldował się też w 68. minucie meczu Helder Costa.

Goście byli bezbronni wobec efektownej gry Pawi. Gospodarzom jednak ciągle było mało!

Ostateczny gol, pieczętujący fenomenalne zwycięstwo Leeds, padł w 73. minucie spotkania, kiedy po fantastycznym strzale Klicha zza pola karnego piłka wylądowała między słupkami bramki.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-0 dla Leeds United.

Przypominamy o: WIADOMO, Z KIM BIAŁO-CZERWONI ZAGRAJĄ MECZE TOWARZYSKIE PRZED EURO 2020

Jak informował portal "Życie": 225 SPOTKAŃ I POŻEGNALNY GOL W 96. MINUCIE MECZU! MARKUS ROSENBERG KOŃCZY KARIERĘ NA MURAWIE

Portal "Życie" pisał również o: NOWY PROJEKT MINISTERSTWA FINANSÓW - POWYŻEJ TEJ KWOTY NIE ZAPŁACIMY ZA ZAKUPY GOTÓWKĄ