W pierwszej połowie jeszcze nic nie zapowiadało prawdziwego show w wykonaniu reprezentanta Polski. Bayern kontrolował sytuację, ale do przerwy zdobył tylko jednego gola.

Celnym strzałem głową popisał się Leon Goretzka.

Druga część spotkania należała już do polskiego gwiazdora. Lewandowski rozpoczął swój festiwal w 53. minucie, wykorzystując rzut karny. Siedem minut później zachował się bardzo przytomnie pod bramką gospodarzy i wpakował piłkę do siatki z bliskiej odległości.

Po upływie czterech kolejnych minut "Lewy" miał już na swoim koncie hat-tricka. W tym przypadku znakomicie wyszedł do centry Pavarda i uprzedził strzałem głową interweniującego Borjana.

67. minuta przyniosła czwartego gola Polaka, który otrzymał podanie od Perisicia i po raz kolejny nie dał szans bezradnemu bramkarzowi Crveny.

Zdobycie czterech bramek zajęło Lewandowskiemu zaledwie 14 minut i jest to nowy rekord w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Dzieła zniszczenia dopełnił jeszcze Corentin Tolisso, który w 89. minucie podwyższył wynik meczu na 0:6.

Drużyna z Monachium zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie, a Lewandowski ma na swoim koncie już 10 goli w bieżącej edycji LM.

Przypominamy o... LEWANDOWSKI NIE JEST NAJLEPSZĄ „DZIEWIĄTKĄ” NA ŚWIECIE ZDANIEM ESPN. KTO ZATEM WYGRAŁ PLEBISCYT

Jak informował portal "Życie"... PIŁKA NOŻNA: BEZ LEWEGO W PIERWSZYM SKŁADZIE, ALE NADAL Z GOLAMI! ZWYCIĘSTWO POLAKÓW 2:1 Z IZRAELEM

Portal "Życie" pisał również o... DLACZEGO BILL GATES I JEGO ŻONA RAZEM ZMYWAJĄ NACZYNIA OD 25 LAT