Bohaterem poniedziałkowego spotkania w Tel Awiwie okazał się jak zwykle Leo Messi. Niedawno to właśnie jego gol pozwolił Argentynie pokonać Brazylię 1:0.

Tym razem towarzyski mecz między Argentyną a Urugwajem zakończył się remisem 2:2. W tym sparingu również umiejętności Messiego okazały się kluczowe.

Już w 22. minucie Messi wprawił w podziw wszystkich uczestników spotkania, gdy fantastyczne minął pięciu rywali. To było wybitne zagranie, nawet jak na słynnego piłkarza.

Argentyńczyk pokazał próbkę swoich umiejętności technicznych. Mężczyzna utrzymał się przy piłce, choć atakowało go kilku rywali. Niebywały drybling zebrał duży aplauz widzów.

Niestety akcja nie przyniosła bramki. Urugwajczykom jako pierwszym udało się zdobyć punkt, gdy Luis Suarez zagrał wzdłuż pola bramkowego. Edinson Cavani musiał już tylko dostawić nogę.

Argentynie udało się wyrównać dopiero w 63. minucie spotkania. Wówczas to właśnie Messi dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Sergio Aguero.

Warto również podkreślić, że Leo Messi zdobył bramkę w doliczonym czasie gry. Wcześniej jeden z obrońców Urugwaju dotknął piłki ręką. Messi wykorzystał rzut karny, wbijając tym samym 70. bramkę w kadrze. Towarzyski mecz zakończył się remisem 2:2.

Portal "Życie" informuje... CO ARTUR BORUC ZAMIERZA ROBIĆ PO ZAKOŃCZENIU KARIERY? NIESPODZIEWANY PLAN POLSKIEGO BRAMKARZA

Na portalu "Życie" dowiesz się także... TO NIE KONIEC ZMIAN W ŻYCIU ROBERTA LEWANDOWSKIEGO. LEWY PRZECHODZI NA WEGETARIANIZM

Warto przypomnieć... CARMELO ANTHONY WRACA DO GRY PO NIEMAL ROCZNEJ PRZERWIE. KTO ZDECYDOWAŁ SIĘ NA JEGO ZATRUDNIENIE