Okazuje się, że nie mamy zbyt wielu powodów do radości przed sobotnim meczem z Izraelem. Sytuacja polskiej kadry komplikuje się ze względu na wydarzenia, które miały miejsce w niedzielę.

Tego dnia Grzegorz Krychowiak grał w spotkaniu Lokomotiwu Moskwa z FK Krasnodar. Skończyło się to dla niego pechowo – podczas meczu doznał kontuzji.

Maciej Rybus również jest kontuzjowany, uraz pojawił się jeszcze przed spotkaniem. Jak twierdzą klubowi lekarze, nie ma szans, by zagrał w meczach polskiej kadry z Izraelem oraz Słowenią – 16 listopada i 19 listopada.

Planowano, że Maciej Rybus będzie grać w pierwszym składzie Lokomotiwu. Trener drużyny, Juruj Siomin, wpisał go do jedenastki.

Rozgrzewka zweryfikowała te plany – podjęto decyzję, że nie będzie grać w meczu. Na stronie Lokomotiwu napisano, że doznał kontuzji – naderwania mięśnia dwugłowego uda.

„Według lekarzy jego występ w meczach kadry jest wykluczony” – poinformowano.

Większe szanse na zagranie w nadchodzących meczach polskiej reprezentacji ma Grzegorz Krychowiak.

Krychowiak nie zagrał w drugiej połowie meczu Lokomotiwu z Krasnodarem. Wszystko dlatego, że podczas gry w pierwszej połowie zderzył się z jednym z przeciwników. Narzekał na bóle głowy, więc zdecydowano się zabrać go do szpitala.

Lekarze stwierdzili, że Krychowiak doznał wstrząsu mózgu.

Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak mają przejść dokładne badania 11 listopada.

Były piłkarz PSG, Grzegorz Krychowiak, był uznany za jednego z najlepszych zawodników Lokomotiwu podczas meczu z Krasnodarem. Udało mu się strzelić gola, co spotkało się z entuzjazmem wśród kibiców.

Co zrobi Jerzy Brzęczek w kolejnych meczach, kto wyjdzie w biało-czerwonych barwach na stadion? Odpowiedź poznamy na dniach.

Przypomnij sobie o… JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Jak informował portal Życie: TO ZDJĘCIE ROBI FURORĘ. MINI BONIEK NA OKŁADCE ENCYKLOPEDII. ŚMIAŁO MÓGŁBY ZAGRAĆ W KINGSAJZ

Portal Życie pisał również o… „W KOŃCU ZŁAPAŁEM RADOŚĆ ZE SKAKANIA.” TO MOŻE BYĆ NAJWIĘKSZY POWRÓT JAKI MIAŁ MIEJSCE W POLSKICH SKOKACH NARCIARSKICH