Od kilku dni w mediach nie milkną głosy na temat Martyny Wojciechowskiej i jej związku z Przemkiem Kossakowskim. Nie da się ukryć, że praktycznie wszyscy byli przekonani, że podróżnicy idealnie pasują do siebie! Rzeczywistość okazała się jednak całkiem inna!

Martyna Wojciechowska zabrała głos!

Jak doskonale już wiemy, zaledwie trzy miesiące po ślubie Przemek Kossakowski wyprowadził się od swojej żony. Po pewnym czasie głos na temat całej sprawy zabrała Martyna Wojciechowska, która zaznaczyła, że dla dane komuś słowo jest najważniejsze. Podróżniczka przyznała także, że obecnie przeżywa niesamowicie trudny czas w swoim życiu, a co więcej cała sytuacja nie jest także łatwa dla jej córeczki – Marysi.

Jak podaje portal Pomponik kilka dni później sprawę skomentował także Przemek Kossakowski, bowiem internauci mocno skomentowali jego zachowanie, a w stronę podróżnika zostały skierowane także groźby!

Podróżnik zaznaczył, że prawdę na temat związku oraz jego rozpadu zna tylko on oraz Martyna Wojciechowska i poprosił o to, aby temat nie był dalej roztrząsany i oceniany przez pryzmat tego, co przedstawią media.

Gwiazda stacji TVN nie ukrywa, że nie jest jej łatwo!

Podczas ostatniej rozmowy z dziennikarzami portalu Fakt, Martyna Wojciechowska także zabrała głos na temat ostatnich wydarzeń w jej życiu.

- Nigdy nie dostałam żadnego medalu w żadnej dziedzinie sportowej. Ale na pewno dałabym sama sobie medal, za bycie wystarczająco dobrą mamą. Ale też za bycie wystarczająco dobrą szefową dla osób, z którymi pracuję. Najbardziej jednak należy mi się medal za wytrwałość. Moja mama powiedziałaby, że to upór, ja nazywam to wytrwałością. A tej w życiu na pewno mi nie brakuje – powiedziała podróżniczka.

Jak informował portal "Życie": SĄ NAJNOWSZE DONIESIENIA W SPRAWIE TESTAMENTU KRZYSZTOFA KRAWCZYKA. TAKIEJ SYTUACJI NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. CZY TO ZMIENI CAŁĄ SPRAWĘ

Przypomnij sobie: KOBIETY ZNÓW WYJDĄ NA ULICE MIAST W CAŁEJ POLSCE? PANIE SPRZECIWIAJĄ SIĘ OTWARCIE TEMU, CO POWIEDZIAŁ NIEDAWNO DORADCA MINISTRA EDUKACJI. JEST GORĄCO

Portal "Życie" pisał również: BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA MA KOLEJNY PROBLEM. CZY ZE ZDROWIEM KSIĘŻNEJ KATE NIE JEST NAJLEPIEJ? ROSNĄ OBAWY KSIĘCIA WILLIAMA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: OGROMNA RADOŚĆ ZNANEGO PIŁKARZA! W ŻYCIU JAKUBA RZEŹNICZAKA ZAJDĄ TERAZ WIELKIE ZMIANY. O CO DOKŁADNIE CHODZI