Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Beata Tyszkiewicz to jedna z najbardziej zasłużonych aktorek w historii polskiego kin. Do dziś pamiętamy jej ponadczasowe role w „Lalce” czy „Zemście”.

Beata Tyszkiewicz nagle zakończyła karierę

Po zakończeniu kariery aktorskiej Beata Tyszkiewicz była jurorką w programie „Taniec z gwiazdami”. Znana aktorka brała udział w aż 12 edycjach popularnego show! Jednak w 2017 roku stwierdziła, że nie chce dalej brać udziału w nagraniach.

Jak informuje portal Pomponik, powodem takiej decyzji Beaty Tyszkiewicz były jej poważne problemy zdrowotne. Aktorka dużo uwagi musiała poświęcić swojemu sercu i przez pewien czas przebywała w szpitalu.

Aktorka chce być sama

Obecnie jednak zdrowie aktorki znacznie się poprawiło, jednak jak zaznacza jej córka, Karolina Wajda, Beata Tyszkiewicz żyje praktycznie samotnie i nie chce tego zmienić. Córka artystki jest mocno zaniepokojona takim obrotem spraw.

- Życie w samotności nie jest dobre dla mojej mamy. Namawiam ją, by ze mną zamieszkała, ale ona wciąż mówi ‘nie’. Zaproponowałam, że przywiozę jej kota, bo uważam, że zwierzęta pozytywnie wpływają na człowieka, też odmówiła – mówiła Karolina Wajda podczas wywiadu z dziennikarzami Super Expressu.

Co więcej, córka artystki zaznacza, że ona sama byłaby bardzo szczęśliwa, gdyby jej mama zamieszkała razem z nią jednak aktorka nie chce słyszeć o tym pomyśle i wybiera samotność.

Beata Tyszkiewicz / YouTube:  Plejada
Beata Tyszkiewicz / YouTube: Plejada

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY TEGOROCZNE LATO BĘDZIE OBFITOWAĆ W WYSOKIE TEMPERATURY? JAKA POGODA CZEKA NA NAS W LETNICH MIESIĄCACH

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA TO, CO MOŻE PRZYJŚĆ PO WAKACJACH? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZNÓW OSTRZEGA. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI O CZWARTEJ FALI

Z życia gwiazd: ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIAŁA ZASKAKUJĄCE PLANY WOBEC SYNA ZNANEGO ARTYSTY? MEDIA DOTARŁY DO OPINII OPIEKUNA KRZYSZTOFA JUNIORA. PADŁY MOCNE SŁOWA