Jakiś czas temu Monika Godlewska miała po prostu zachwycającą figurę. Jej kobiece kształty powodowały, że podbijała mnóstwo męskich serc. W mediach krążyły nawet informacje o tym, że Monika Godlewska romansuje z Marcinem Najmanem.

Ogromna zmiana Moniki Godlewskiej

Jak jednak podaje portal o2, od tego czasu figura Moniki Godlewskiej sporo się zmieniła. Gwiazda mocno przytyła, a jej wygląd zadziwił fanów. Co więcej, gwiazda jest ostatnio ponownie bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, obecnie Esmeralda przygotowuje się do walki, którą ma odbyć podczas gali Punch Down 3.

Podczas konferencji prasowej poświęconej gali Punch Down 3 Monika Godlewska zabrała głos na temat swojego przygotowania oraz swoich umiejętności. Gwiazda jest pewna swojej przewagi, nad rywalką która będzie Anastasiya – uczestniczka programu Warsaw Shore.

Gwiazda jest pewna swojej przewagi

- Na 99,9 procent jestem przekonana, że wygram. Mam nadzieję, że uda mi się ją znokautować. Ta gala to coś nowego na naszym rynku. Cieszę się, że będzie transmitowana w Stanach Zjednoczonych. Po wygranej z Anastasiyą liczę na walkę właśnie w USA – mówiła Monika Godlewska.

Podczas gali Punch Down zawodnicy rywalizują ze sobą podczas pojedynków „na liście”, a więc po prostu uderzają się w otwartej dłoni. Trzecia edycja gali, która cieszy się ogromną popularnością odbędzie się już 20 marca, a nowością będą właśnie walki pomiędzy kobietami.

Monika Godlewska/ YouTube:  MMAnewspl
Monika Godlewska/ YouTube: MMAnewspl

Jak informował portal "Życie": WYCISKAJĄCE ŁZY WSPOMNIENIE DZIENNIKARKI TVP O PIOTRZE ŚWIĄCU. OPOWIEDZIAŁA, JAKIM CZŁOWIEKIEM BYŁ REPORTER. „LUBIŁ SIĘ ŚMIAĆ, ŻARTOWAĆ, KOCHAŁ ŻYCIE”

Przypomnij sobie: SZCZERE WYZNANIE ŻONY MARCINA PROKOPA. KOBIETA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM. TERAZ ZACHĘCA INNE OSOBY, ABY NIE BAGATELIZOWAŁY OBJAWÓW

Portal "Życie" pisał również: TO JUŻ KONIEC „SANATORIUM MIŁOŚCI”, A ODCINEK PRZYNIÓSŁ ZASKOCZENIE! ZBIGNIEW NIE LUBI ANI? WIELU WIDZÓW NIE ZGADZA SIĘ Z ZACHOWANIEM SENIORA

Pisaliśmy również o: KAMILA KACZMAREK Z PROGRAMU “KRÓLOWE ŻYCIA” PO RAZ KOLEJNY ZMIENIŁA SWÓJ WYGLĄD. FANI NIE NADĄŻAJĄ. CELEBRYTKA RAZ PO RAZ WPROWADZA NASTĘPNE ZMIANY