Już jutro, o godzinie 18:45, odbędzie się kolejna edycja akcji organizowanej przez telewizję Polsat - Mikołajkowego Bloku Reklamowego. Co roku, właśnie 6 grudnia o tej godzinie, Polacy włączają telewizory by wesprzeć chore dzieci.

Mikołajkowy Blok Reklamowy znów pomaga

Stacja po raz kolejny zachęca do tego, by o 18:45 włączyć odbiorniki. Pomoże to wesprzeć chore dzieci, będące podopiecznymi Fundacji Polsat. Aby wesprzeć ten szczytny cel, wystarczy jedynie o podanej godzinie włączyć telewizor na stacji Polsat. Cały dochód, jaki stacja uzyska z reklam, przeznaczy na pomoc potrzebującym dzieciom.

W akcji jak zawsze weźmie udział szerokie grono gwiazd, które co roku się zmienia. Do inicjatywy przyłączyli się między innymi: Małgorzata Socha, Iwona Pavlović, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski czy Viki Gabor. Nie zabraknie również dziennikarza Jarosława Gugały, wieloletniego prezentera "Wydarzeń". To właśnie on postanowił także podzielić się szczegółami, jakie stoją za wydarzeniem.

"Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele dzieci potrzebuje naszej pomocy. Jak wielka jest skala potrzeb. Mikołajkowy Blok Reklamowy robi co może, by pomóc wszystkim dzieciom, które wymagają czasami bardzo kosztownej, bardzo intensywnej terapii. Dać im szansę powrotu do zdrowia, czasami szansę na życie" - mówi prezenter.

Dzięki corocznej mikołajkowej akcji na rzecz potrzebujących dzieci udało się zebrać już 20 milionów złotych. Warto przyłączyć się do niej i w tym roku!

Zobacz także: Sezon na kiszonki wybucha w internecie. Czym i jakimi zdjęciami się chwalą

Może cię zainteresować: O znanej polskiej piosenkarce znów zrobiło się bardzo głośno! Edyta Górniak na ustach całego Podhala. Sąsiedzi gwiazdy nie kryją oburzenia

Pisaliśmy również o: Poważna choroba w rodzinie Kaczyńskich. Najbliższa rodzina Marty Kaczyńskiej przeżywa smutne chwile