Kate Middelton wyszła za księcia Williama w 2011 roku. Para od tamtej pory tworzy bardzo zgrany duet. Doczekali się trójki dzieci - Georga, Charlotte i Louisa.

Księżna Kate ma powody do smutku

Księżna Kate z mężem nieprzerwanie od 2011 roku spędzała święta Bożego Narodzenia w swoim domu rodzinnym. Była to pielęgnowana od lat tradycja.

Niestety ze względu na pandemię, w tym roku księżna Kate i książę William musieli zrezygnować z obchodzenia Bożego Narodzenia w domu rodziców Kate. Była to dla księżnej niezwykle trudna decyzja.

Księżniczka Charlotte w zeszłoroczne święta (Instagram)
Księżniczka Charlotte w zeszłoroczne święta (Instagram)

Zdrowie i bezpieczeństwo bliskich jest jednak najważniejsze. Jak twierdzi matka księżnej Kate, rodzina niekoniecznie musi się spotkać, wystarczy, że będą połączeni duchem.

George, Charlotte i Louis zwykle pomagali ubierać babci Carole choinkę. W tym roku matka księżnej Kate zapewniła, że nie będzie inaczej. Tyle, że wnuki kobiety będą wybierać dekoracje na wideoczacie.

Ta decyzja nie należała do najłatwiejszych

Trzeba przyznać, że jest to niezwykle pomysłowa propozycja. Zapewne wielu z nas musi zrezygnować ze swoich świątecznych planów. Warto w tej trudnej sytuacji wziąć przykład z rodziny księżnej i szukać pozytywów.

Książę William, księżna Kate, królowa Elżbieta. Źródło: Instagram
Książę William, księżna Kate, królowa Elżbieta. Źródło: Instagram

W trudne sytuacji jest także królowa Elżbieta. Monarchini co roku urządzała świąteczne przyjęcie z wieloma gośćmi. W tym roku spotkanie albo się nie odbędzie, albo zostanie zmieniona jego forma – choćby liczba zaproszonych.

Księżna Kate, screen: Instagram
Księżna Kate, screen: Instagram
Księżna Kate, screen: Instagram

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO