"Pomponik" donosi, że uczestniczka piątej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony" pokazała się bez ciuchów, co sprawiło, że "fani zamarli".

Zdrowie w naturalnie pięknym ciele

W prawdzie nie ulega wątpliwości, że naturalne piękno jest w dzisiejszych czasach bardzo doceniane, jednak wiele celebrytek, oraz kobiet uważających się za celebrytki, pokazuje na mediach społecznościowych znacznie więcej i to za darmo.

Cel jest jeden: jak największa oglądalność gwarantująca możliwość zarabiania na polecaniu produktów. Jaki zatem cel miała była już żona rolnika Łukasza?

Trzy dni temu, 11 listopada obchodziliśmy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wtedy właśnie na instagramowym koncie Agaty Rusak pojawiło się opisywane przez tabloidy zdjęcie. Jest na nim Agata przyodziana w strój kąpielowy ozdobiony wzorami w stylu ludowym, po obojczyk zanurzona w zimnej wodzie. Gdy się przyjrzymy jej włosom zauważymy, że ma je związane w koński ogon biało-czerwoną wstążką.

Jak zaznaczyła w opisie zdjęcia, w ten właśnie sposób postanowiła zadbać o swoje zdrowie, a biało-czerwoną wstążką zamiast flagi, zaakcentowała ważne dla Polski historyczne wydarzenia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Agata Rusak (@rusakagata)

Jakie korzyści Agata może wynieść z morsowania? Jest ich sporo, jednak równie dużo jest przeciwwskazań i ewentualnych skutków ubocznych.

Według ekspertów, największą zaletą kąpieli lodowych jest najprawdopodobniej to, że po prostu poprawiają samopoczucie organizmu. Na przykład, po intensywnym treningu zimne zanurzenie może przynieść ulgę w bolących i palących mięśniach.

Kąpiel lodowa może również wspomóc centralny układ nerwowy, ułatwiając zasypianie, a co za tym idzie, poprawiając samopoczucie dzięki mniejszemu zmęczeniu.

Z jakiego Waszym zdaniem powodu fani Agaty mogli zamrzeć? Z powodu odsłoniętego fragmentu ciała, czy raczej z powodu pory roku, która nie rozpieszcza temperaturą zachęcającą do kąpieli w jeziorze?

O tym się mówi: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Zerknij: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało