Dzięki swojej pracy w programach „Sanatorium miłości” oraz „Rolnik szuka żony” Marta Manowska pomogła wielu osobom odnaleźć swoją miłość. Nie jest wykluczone, że tym razem znana prezenterka zadba także o swoje szczęście!

Miłość spadła jak grom z jasnego nieba!

Jak się okazuje, Marta Manowska podczas wywiadu jakiego udzieliła dla portalu Jastrząb Post wyznała, że już od pewnego czasu jest zakochana. Nie ma także wątpliwości, co do tego, że prezenterka jest przekonana, że spotkała miłość na całe życie.

Na ten moment Marta Manowska oficjalnie nie potwierdziła kto jest wybrankiem jej serca. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo jednak, że prezenterka jest w związku z jednym z dźwiękowców, który pracuje przy programie „Sanatorium miłości”. Od pewnego czasu pojawiają się także pogłoski na temat rzekomej ciąży oraz zaręczyn pary.

Marta Manowska wspiera innych w miłosnych podbojach!

Czy zatem już niebawem Marta Manowska stanie na ślubnym kobiercu w przepięknej, białej sukni? Na ten moment nie mamy pewnych informacji na ten temat, jednak wiadomo, że już niebawem znana prezenterka wcieli się w rolę druhny!

Jak informuje portal Jastrząb Post, Marta Manowska zostanie druhną na ślubie Seweryna Nowaka, który był uczestnikiem szóstego sezonu programu „Rolnik szuka żony”. Co prawda, mężczyzna nie znalazł swojej miłości w programie, jednak show pomogło mu zdobyć pewność siebie i zawalczyć o swoją sąsiadkę. Co więcej, Seweryn twierdzi, że to właśnie Marta Manowska pomogła mu uwierzyć w siebie i odmienić swoje życie.

- Zastanawiam się czy nie poprosić na świadków Marty Manowskiej i reżysera programu, Konrada Smugi. Gdyby nie oni i ten program, to nie wiem, czy miałbym odwagę zaprosić Magdę na kawę – wyznał Seweryn Nowak.

Jak informował portal "Życie": OPUBLIKOWANO NOWĄ LISTĘ MIEJSC, Z KTÓRYCH PRZYLOT DO NASZEGO KRAJU JEST ZAKAZANY. NOWE ZASADY WCHODZĄ W ŻYCIE JUŻ DZIŚ

Przypomnij sobie: NIESAMOWITA GRATKA DLA MIŁOŚNIKÓW ZESPOŁU "BUDKA SUFLERA". NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ REAKTYWACJI ZESPOŁU W TAKIM STYLU

Portal "Życie" pisał również: JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE, JUŻ OD ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W ŻYCIE WCHODZI NOWY ZAKAZ. KIEPSKA INFORMACJA DLA POLAKÓW, PRAWO DOTKNIE TYSIĘCY OSÓB