Czy to prawda, że Dorota Szelągowska złożyła właśnie pozew o rozwód? Jeśli potwierdzą się doniesienia mediów to może okazać się, że prezenterka rozwiedzie się po raz trzeci. Skąd taka decyzja?

Prezenterka stawiała na karierę

Dorota Szelągowska rozpoczęła swoją karierę w 1998 roku w TVP1, gdzie prowadziła program Rower Błażeja. Następnie mogliśmy ją oglądać jako prowadzącą Polskie lato w tej samej stacji, a także Pytanie na śniadanie w TVP2 oraz Dietosferę w Kuchni TV.

W 2014 roku Dorota Szelągowska zaczęła prowadzić program Dorota Was urządzi, który emitowany jest przez stację TVN Style. Dwa lata później została prowadzącą dwóch kolejnych programów Polowanie na mieszkanie oraz Polowanie na kuchnie. W 2017 roku prowadzi natomiast program Domowe rewolucje dla HGTV, a od października Totalne remonty Szelągowskiej, który emitowany jest na antenie TVN.

Czy gwiazdę czeka kolejny rozwód?

Jak donosi portal Pomponik, prawdopodobnie Dorota Szelągowska złożyła pozew o rozwód, ze swoim trzecim mężem. Jak wiemy, kobieta jest mamą dwójki dzieci. Z pierwszym mężem doczekała się syna, natomiast córka jest owocem miłości z trzecim partnerem.

Co więcej, ostatni ślub i wesele Doroty Szelągowskiej były niezwykle szybkie i skromne. Na ślubie pojawiła się tylko czwórka gości, ale nie było wśród nich Katarzyny Grocholi, która jest mamą prezenterki. Samo wesele nie trwało natomiast dłużej niż 15 minut.

Czy doniesienia na temat rozwodu gwiazdy znajdą swoje potwierdzenie? Tego dowiemy się zapewne już niebawem.

Jak informował portal "Życie": NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI I DOSŁOWNIE MROZI KREW W ŻYŁACH! MIESZKAŃCY MIEJSCOWOŚCI W POLSCE WPADLI W POPŁOCH, WSZYSTKO STAŁO SIĘ W SEKUNDĘ

Przypomnij sobie: JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA KOLĘDA 2020/2021? CAŁKOWICIE ZMIENIAJĄ SIĘ ZASADY, WIERNI CHCĄ WIEDZIEĆ, JAK SIĘ ZACHOWYWAĆ W DOBIE EPIDEMII

Portal "Życie" pisał również: SZPITALE W POLSCE JUŻ NIE DAJĄ RADY Z OBŁOŻENIEM PRZEZ WZROST ZAKAŻEŃ? ALARMUJĄCE INFORMACJE, SŁUŻBA ZDROWIA JEST NA SKRAJU WYTRZYMAŁOŚCI