Jak doskonale wiemy, Kasia Cichopek została niedawno jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Gwiazda ma przed sobą bardzo trudny czas i wiele projektów.

Jak pogodzi nowe wyzwania z opieką nad dziećmi?

- Nigdy nie podejmowałabym się tylu projektów i wyzwań, gdyby nie wsparcie i pomoc ze strony mojego męża Marcina Hakiela i bliskich – wyjawiła gwiazda w jednej z rozmów.

Kasia Cichopek sama była pod wrażeniem propozycji, jaką otrzymała od stacji TVP. Jednak od samego początku wiedziała, że podejmie wyzwanie.

- Nie ukrywam, że kiedy odebrałam telefon i usłyszałam tę propozycję, w pierwszej chwili pomyślałam, że to żart, ktoś mnie wkręca. Podzieliłam się tym z mężem, który okazało się, że o wszystkim dobrze wiedział. Nie mówił jednak nic, aby nie zapeszyć. Miałam wątpliwości czy powinnam się zgodzić, czy poradzę sobie z tym, ale nie trwało to długo. Uznałam, że skoro dostaję taką szansę, to powinnam z niej skorzystać – wyjawiła aktorka podczas jednego z wywiadów.

Instagram @katarzynacichopek

Mama na pełen etat?

Kasię Cichopek mogliśmy już oglądać w programie „Pytanie na śniadanie”. Gwiazda przyznała, że na początku bardzo się stresowała, jednak wiedziała, że może liczyć na swojego doświadczonego kolegę. Aktorka prowadzi bowiem program w parze z Maciejem Kurzajewskim.

Jak podaje portal Pomponik, gwiazda przyznała, że stojąc przed tak dużymi wyznaniami, ostatnie dni wakacji postanowiła spędzić z rodziną i poświęcić mnóstwo uwagi dzieciom.

Rodzina wspólnie wybrała się na zakupy do szkoły, a następnie udali się na wieś. Dzieci niewątpliwie potrzebowały bliskości mamy. Najbardziej jednak wsparcia oczekuje mała Helenka, która w tym roku poszła do pierwszej klasy. 11 – letni Adam jest już bardziej doświadczonym uczniem.

Kasia Cichopek nie ukrywa, że w wychowaniu dzieci bardzo pomagają dziadkowie.

- Na dziadków zawsze możemy liczyć. Babcia i dziadek są od tego, by rozpieszczać nasze dzieci i pokazywać im inny świat niż ten, który znają dzięki mamie i tacie – dodała gwiazda.

Instagram @katarzynacichopek

Jak informował portal "Życie": AGNIESZKA CHYLIŃSKA PO RAZ KOLEJNY ZROBIŁA COŚ, CZEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. FANI SĄ POD WRAŻENIEM

Przypomnij sobie: OPŁATY JAKICH ŻĄDA ZARZĄD CMENTARZA SĄ NIESAMOWICIE WYSOKIE. MIESZKAŃCY JEDNEGO Z MIAST W CENTRALNEJ POLSCE NIE MOGĄ W TO UWIERZYĆ

Portal "Życie" pisał również: DRUGIE OBLICZE ŁUKASZA SZUMOWSKIEGO? POLITYK ODŻYŁ I JEST TERAZ ZUPEŁNIE INNYM CZŁOWIEKIEM. ZABAWNE ZACHOWANIE BYŁEGO MINISTRA ZDROWIA