"Chłopaki do wzięcia" to emitowany na kanale „Polsat Play” dokument, który pobił serca milionów Polaków.

Zmarł bohater programu "Chłopaki do wzięcia"

Uczestnicy programu, którzy w życiu nie mogą odnaleźć prawdziwej miłości, dzielą się swoimi smutkami z widzami zasiadającymi po drugiej stronie szklanego ekranu.

Niestety, w sieci pojawiła się smutna wiadomość. Jeden z uczestników programu zmarł. Mowa tu o Wieśku, który w polsatowskim show okrzyknięty został mianem „Oficera”.

Mężczyzna odszedł 12 stycznia 2020 roku. Mieszkaniec Józefowa, leżącego niedaleko Zamościa był jednym z ulubionych bohaterów „Chłopaków do wzięcia”. Niestety, śmierć przerwała jego poszukiwania drugiej połówki, a Wiesiek zmarł w samotności.

Informacja o śmierci Wieśka pojawiła się na oficjalnym profilu bohatera programu:

„W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek, który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu "Chłopaki do wzięcia" . Będzie nam ciebie brakowało...”

W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek który walczył za Polskę na wielu...

Gepostet von Oficer Wiesiek am Dienstag, 14. Januar 2020

Przyczyna śmierci mężczyzny nie jest znana. Pogrzeb Wieśka „Oficera” odbył się 17 stycznia 2020 roku. Ciało mężczyzny pochowano na cmentarzu w jego rodzinnym Józefowie.

Fani programu załamani odejściem Wieśka

Bliscy i fani mężczyzny są bardzo poruszeni śmiercią bohatera. Wielu z fanów programu wyraziło swój smutek pod postem z informacją o śmierci „Oficera”.

„Spoczywaj w spokoju będziemy Cię zawsze pamiętać”, „I się nie doczekał miłości.

Wyrazy współczucia dla znajomych i bliskich”, „Poznałam. Fajny ziomeczek. Smutek, że odszedł”

– komentują ze smutkiem internauci.

Przypomnij sobie o… CZY KSIĄŻĘ HARRY NIE JEST SYNEM KAROLA? SĄ JAK DWIE KROPLE WODY Z KOCHANKIEM KSIĘŻNEJ DIANY

Jak informował portal Życie: POZOSTAJEMY W WIEKU, W KTÓRYM NIE JESTEŚMY KOCHANI. NIE POWTARZAJ TYCH BŁĘDÓW