Śmierć Anny Przybylskiej była szokiem dla wielu Polaków. Znaną aktorkę przez długi czas opłakiwali nie tylko najbliżsi, ale także fani, których w naszym kraju miała tysiące. Skromna, piękna, inteligentna i miła – odeszła o wiele za wcześnie, z czym nikt nie mógł się pogodzić.

Wszyscy pamiętają o aktorkce

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku pozostawiając po sobie ogromną pustkę. Mimo, że sama stroniła od medialnych wystąpień, to od czasu jej śmierci media mówią o niej na każdym kroku. Już kilka miesięcy po śmierci gwiazdy zdecydowano się na realizację filmu o jej losach. Niedawno pojawił się w kinach.

Jest to film prawdziwy. O prawdziwej dziewczynie. Pokazujący to, jak ona żyła i jaki był jej priorytet, czyli rodzina i Jarek – wyznała siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera, podczas jednego z wywiadów.

Niesamowity zarobek w zaledwie miesiąc od premiery!

Jak wskazuje portal Super Express, film o losach Anny Przybylskiej stał się prawdziwym kinowym hitem. Od czasu uroczystej premiery, która miała miejsce 5 października, do dziś, film obejrzało już ponad pół miliona widzów!

To oczywiście zapewniło produkcji niezwykle wysokie dochody. Serwis boxofficemojo.com podaje, że na ten moment film zarobił już 11,5 miliona złotych! Jak zatem widać, film cieszy się ogromną popularnością, także poza granicami naszego kraju.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: POLITYCY RADZĄ, JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ W DOBIE KRYZYSU. KILKU Z NICH UJAWNIŁO, CO ROBI, ABY ZUŻYWAĆ JAK NAJMNIEJ. POSTAWĄ ZASKOCZYŁ BRAT MAGDY GESSLER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE