Wczoraj, 5 listopada, na antenie TVP2 wyemitowano ćwierćfinałowy odcinek trzynastego sezonu programu „The Voice of Poland”. Muzyczne show od pierwszej edycji cieszyło się ogromną popularnością wśród Polaków, która to trwa do dziś.

Czy jesteście zaskoczeni wczorajszymi wyborami?

We wczorajszym odcinku na scenie pojawiły się po trzy osoby z każdej drużyny. Finalnie jednak, do kolejnego etapu wyłoniona zostały dwie osoby z każdego teamu. O losie jednej z nich zadecydowało samo jury, natomiast druga osoba wyłoniona we wczorajszym odcinku to ta, która otrzymała najwięcej głosów od publiczności.

Do dalszego etapu przeszło zatem osiem osób. Z drużyny Labnerry jest to Łukasz Drapała oraz Norbert Wronka. Z ekipy Marka Piekarczyka wyłoniony został Konrad Baum oraz Bogdan Świerczek.

Kto zostanie zwycięzcą muzycznego show?

Tomson i Baron zadecydowali natomiast, że zabiorą ze sobą dalej Aelin, a widzowie najbardziej polubili Dominika Dudka, który także przeszedł do kolejnego etapu. Z drużyny Justyny Steczkowskiej wyłoniona została Julianna Olańska oraz Ewelina Gancewska.

Podczas wczorajszego show nie brakowało ogromnych emocji. Był czas na radość, ale i na łzy wzruszenia. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejny odcinek programu i dalsze losy uczestników!

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: POLITYCY RADZĄ, JAK OSZCZĘDZAĆ ENERGIĘ W DOBIE KRYZYSU. KILKU Z NICH UJAWNIŁO, CO ROBI, ABY ZUŻYWAĆ JAK NAJMNIEJ. POSTAWĄ ZASKOCZYŁ BRAT MAGDY GESSLER

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWALAJĄCY NA KOLANA EFEKT EKSPERYMENTU NAUKOWEGO. AŻ 15 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA Z POWAŻNYMI OBRAŻENIAMI. SŁUŻBY NATYCHMIAST WSZCZĘŁY DOCHODZENIE