W "The voice of Poland" zabraknie dwóch gwiazd!

Jak podaje magazyn "Viva", tegoroczna edycja programu "The voice of Poland" jest naprawdę wyjątkowa przede wszystkim przez sytuację epidemiologiczną w kraju. Wokalne show dopiero teraz powinno zapewnić wielkie emocje, ponieważ produkcja właśnie przechodzi do transmisji live, w których uczestnicy będą mierzyć się ze sobą na żywo.

Koronawirus pokrzyżował niektórym wokalistom plany. Przykładem może być Michał Matuszewski z grupy Urszuli Dudziak, u którego wykryto koronawirusa. Mężczyzna pożegnał się z programem, a na jego miejsce wróciła inna uczestniczka.

Edyta Górniak (The Voice of Poland)
Edyta Górniak (The Voice of Poland)

Okazuje się, że widzowie show w najbliższym odcinku będą musieli przyzwyczaić się nie tylko do nieobecności Michała Matuszewskiego, ale również popularnego duetu gwiazd. Mowa o Macieje Musiale oraz Adamie Zdrójkowskim, ktorzy nie pojawią się w pierwszym odcinku na żywo.

Młodzi aktorzy na szczęście nie zmagają się z wirusem, jednak mają inne zobowiązania zawodowe, które nie pozwalają im na obecność w studio. Uwielbiany przez widzów duet komentatorów wróci w następnych tygodniach.

Po podjęciu decyzji o nagraniach odcinków finałowych okazało się, że terminy innych zobowiązań zawodowych obu aktorów uniemożliwiły im pojawienie się na planie. oświadczenie stacji

Zmiany w popularnym show! / YouTube:  The Voice of Poland
Zmiany w popularnym show! / YouTube: The Voice of Poland

To również może Cię zainteresować: MONIKA OLEJNIK POKAZAŁA FANOM SWOJĄ KUCHNIĘ. W TAKICH LUKSUSACH MOŻNA URZĄDZAĆ KULINARNE MISTRZOSTWA

Zobacz także: AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE TE GWIAZDY SĄ W TYM SAMYM WIEKU. KTO MÓGŁBY SIEDZIEĆ ZE SOBĄ W SZKOLNEJ ŁAWCE