Które gwiazdy są w tym samym wieku?

Jak podaje portal "Plotek", niektórzy celebryci rzadko kiedy mówią o swoim wieku, inni chwalą się nim na każdym kroku. Co dziwne, czasami nawet nie przypuszczalibyśmy, że obie gwiazdy mają tyle samo lat. Przykłądem może być zestawienie Blanki Lipińskiej z Barbarą Kurdej-Szatan. Obie panie urodziły się w 1985 roku.

Co wspólnego ma Alicja Bachleda-Curuś i Natalia Siwiec? Celebrytki mogłyby razem siedzieć w szkolnej ławce, bowiem przyszły na świat w 1983 roku. W podobnej sytuacji jest Małgorzata Foremniak i Joanna Przetakiewicz, które w tym roku skończyły 52 lata.

Maffashion i Piotr Żyła to niebywale intrygujące połączenie, ale warto sobie wyobrazić, że blogerka i skoczek narciarski mogli chodzić kiedyś do jednej klasy.

Annę Muchę i Annę Cieślak oprócz takiego samego imienia łączy także rok urodzenia - 1980. Z tego samego roku jest również Małgorzata Socha i Anna Wyszkoni.

O wieku Małgorzaty Rozenek mówiło się niegdyś bardzo dużo, bowiem gwiazda nie chciała zdradzić, kiedy się urodziła. Według medialnych doniesień jest w tym samym wieku co Anna Powierza i skończyła 42 lata.

Dwie aktorki młodego pokolenia, obie Julie i obie pojawiły się na świecie w tym samym roku. Wieniawa i Wróblewska to rocznik 1998.

Annę Lewandowską można zestawić z barbadoską diwą. Rihanna i żona piłkarza urodziły się w 1988 roku.

To również może Cię zainteresować: CZY MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY WRÓCĄ DO WIELKIEJ BRYTANII? KSIĄŻĘ KAROL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, ŻE NIE MA KONTAKTU Z WNUKIEM

Zobacz także: SASIN ORGANIZUJE IGRZYSKA EUROPEJSKIE. GDZIE I JAK BĘDĄ SIĘ ODBYWAĆ