Jak wszyscy chyba doskonale wiedzą, obecnie Kasia Cichopek i Marcin Hakiel czekają na rozwód, który to definitywnie zakończy ich czternastoletnie małżeństwo. Jak wiadomo, termin pierwszej rozprawy wyznaczony jest na 25 sierpnia.

Nikt nie wie, co było powodem rozstania

Portal Jastrząb Post przypomina wypowiedź Marcina Hakiela, który zasugerował, że małżeństwo rozpadło się przez romans jego żony. Do tej pory jednak, żadna ze stron nie podała oficjalnego powodu, dla którego podjęli decyzję o rozwodzie. Sama Kasia Cichopek nie odniosła się do słów swojego męża, jednak w jednym z wywiadów zaznaczyła, że życzy Marcinowi szczęścia.

Teraz w mediach pojawia się coraz więcej informacji wskazujących na to, że Marcin Hakiel odnalazł miłość swojego życia. Okazuje się, że tancerz zakochał się w kobiecie, która tak jak on, ubóstwia taniec.

Hakiel odnalazł nową miłość?

- Jest porozumienie dusz. Marcin jest dobrej myśli. Poznali się przez internet. Oboje kochają taniec i mają wiele wspólnych tematów. Ta znajomość podniosła go na duchu, po rozstaniu ogromnie tego potrzebował - wyznał tajemniczy informator z bliskiego otoczenia tancerza, podczas rozmowy z „Na Żywo”.

Sam Marcin Hakiel poproszony o komentarz zaznaczył, że już raz był w medialny związku, a więc teraz nie zamierza popełnić tego błędu.