Oczywiście, wszyscy znają chyba Agnieszkę Kaczorowską, którą Polacy poznali, kiedy ta była jeszcze małą dziewczynką. Wtedy to zadebiutowała w telewizji, wcielając się w rolę Bożenki, w popularnym do dziś serialu „Klan”.

Kaczorowska ma dwójkę rodzeństwa

Z biegiem czasu kariera młodej aktorki nabierała tempa, jednak gwiazda bardzo mocno strzeże swojej prywatności. Okazuje się, że aktorka ma dwójkę rodzeństwa – brata oraz siostrę. Agnieszka jest najmłodsza z całej trójki.

Jak podaje portal Jastrząb Post, siostra aktorki, Jolanta Kostecka, na stałe przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii i to tam układa sobie życie. Gwiazda spędza z siostrą czas, kiedy tylko jest ku temu możliwość. Jakiś czas temu Jolanta Kostecka przyleciała do Polski, aby razem ze swoją siostrą móc świętować jej 30. urodziny!

Siostry spędzają razem każdą możliwą chwilę

- Co za cudowny i emocjonalny dzień. Pamiętam, 30 lat temu otrzymałam jedną z najlepszych wiadomości w moim życiu – urodziła się siostrzyczka! pokochałam ją od pierwszej sekundy, wciąż pamiętam jak szybko biło moje serce, kiedy trzymałam ją w ramionach pierwszy raz – pisała siostra gwiazdy na swoim Instagramie.

Wiadomo, że siostra Agnieszki Kaczorowskiej zajmuje się rękodziełem. Swój niezwykły talent pożytkuje na wykonywanie różnorodnych dzieł z włóczki. Ma także swój własny sklep, gdzie sprzedaje wyroby.