Minął ponad rok od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Znany muzyk zmarł dokładnie 5 kwietnia 2021 roku. Jego odejście było zaskoczeniem i wstrząsem dla bliskich i fanów. Stratę najbardziej odczuła jednak żona muzyka – Ewa Krawczyk.

Ogromna strata

Niestety, jak wiadomo Ewa Krawczyk do dziś nie może pogodzić się z ogromną stratą. Dodatkowo całą sytuację utrudniają media, które nieustannie doszukują się nowych wiadomości na temat sprawy dotyczącej spadku po muzyku.

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio dziennikarze portalu Fakt dotarli do przyjaciela rodziny, księdza Piotra Turka. Duchowny szczerze wyznał, w jakim stanie znajduje się obecnie Ewa Krawczyk.

Wdowa nadal nie może się pogodzić z sytuacją

- Z rozmów z Ewą wynika, że ciągle jest jeszcze w traumie, bo była tak bardzo z Krzysztofem związana. Trapi ja samotność, inna perspektywa życia. Jest jej trudno – zaznaczył ksiądz.

Dodatkowo duchowny zaznaczył, że sprawy dotyczące syna Krawczyka układają się na razie w dobrą stronę. Zarówno sama Ewa Krawczyk jak i inni członkowie rodziny chcą pomóc mężczyźnie w kwestiach finansowych. Na razie jednak nie doszło do pogodzenia się syna Krawczyka z wdową po muzyku. Zaprzyjaźniony ksiądz jest jednak dobrej myśli i wierzy, że to tylko kwestia czasu.