Niestety, w ostatnim czasie los nie był łaskawy dla Joanny Opozdy. Kobieta dość trudno przechodziła czas ciąży. Dodatkowo pojawiły się osobiste problemy najpierw z ojcem, potem z mężem.

Aktorka wraca do pracy!

Z powodu sytuacji, jakiej dopuścił się Antek Królikowski, Joanna Opozda wychowuje synka praktycznie sama. Niestety, musi także zadbać o jego byt, dlatego też nie mogła zostać w domu zbyt długo.

Jak donosi portal Pomponik, znana aktorka postanowiła wrócić już do aktywności zawodowej. Na szczęście aktorka może polegać na najbliższych jej kobietach, które postanowiły pomóc jej w opiece nad małym Vincentem. Mowa tutaj o mamie oraz babci Joanny Opozdy, które zajmują się chłopcem w godzinach pracy aktorki.

Na szczęście może liczyć na pomoc bliskich!

Co mogę powiedzieć? To radosne zdjęcie mówi samo za siebie. Mama i babcia są wspaniałymi kobietami. Kocham je bardzo i zawsze mogę na nie liczyć – wyznała Joanna Opozda podczas rozmowy z dziennikarzami tygodnika „Świat i Ludzie”.

Co więcej, aktorka wyjawiła także, że tak bardzo chciała odciąć się od sprawy związanej z Antkiem Królikowskim, że finalnie sama pozostała bez oszczędności, bowiem jak najszybciej chciała zakupić własne mieszkanie. Jak zatem widać, sytuacja Joanny Opozdy nie jest zbyt łatwa.