Beata Szydło wygrała wybory dla Prawa i Sprawiedliwości obiecując wprowadzenie programu społecznego dla rodzin. To właśnie za jej kadencji w życie weszło 500 plus.

Nie ma się więc co dziwić, że z oburzeniem zareagowała na niedawną krytykę programu przez jedną z posłanek Koalicji Obywatelskiej.

Portal „Super Express” poinformował, że była premier odpowiedziała już publicznie w mediach społecznościowych broniąc 500 plus.

„Nie wiem jaka jest jakość życia poseł @Leszczyna i nie interesuje mnie to. Ale trudno pominąć milczeniem jej kuriozalną wypowiedź. Program #Rodzina500plus poprawił jakość życia kilku milionów polskich rodzin” – można przeczytać na jej Twitterze.

Beata Szydło wskazała też, że to może być zapowiedź zniesienia programu w razie zwycięstwa partii Donalda Tuska w następnych wyborach parlamentarnych, które zaplanowane są na jesień 2023 roku.

Wcześniej Izabela Leszczyna, która zajmuje się sprawami ekonomicznymi w jednym z programów na TVN24 twierdziła, że sztandarowy program rządu Prawa i Sprawiedliwości nie miał żadnego wpływu na poprawienie jakości życia w Polsce.

Posłanka Koalicji Obywatelskiej skrytykowała też walkę z inflacją zapewniając, że gdyby obecnie krajem rządziła jej partia, to nie doszłoby do takiej sytuacji.

Zgadzacie się z tym stanowiskiem?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Uwaga na produkty odstraszające insekty. GIS przypomina o zasadach ich użytkowania. W innym przypadku mogą być szkodliwe również dla naszego zdrowia

Jak informował portal „życie.news”: Najnowsze doniesienia o Rosji są zdumiewające. Jeden z propagandystów Władimira Putina snuje niewiarygodne teorie w telewizji. Jego słowa porażają

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Filip Chajzer nie ma dobrej passy w ostatnich dniach. Na jaw wychodzą szczegóły jego znajomości z nową partnerką. Miał ją znać od kilkunastu miesięcy

Sprawdź również ten artykuł: Mieszkańcy jednego z regionów mogą mówić o prawdziwym szczęściu. Jednego dnia ledwie ominęło ich budzące postrach zjawisko pogodowe. Co się tam działo