Dagmara Kaźmierska wypromowała się w programie „Królowe życia” w stacji TTV. Kilka dni temu poinformowano jednak, że podjęto decyzję o zawieszeniu tej kontrowersyjnej produkcji.

Portal „Jastrząb Post” podaje jednak, że celebrytka nie zmartwiła się tym zbytnio ponieważ już zaangażowana jest w następny projekt.

W mediach społecznościowych właśnie ujawniła o nim nieco więcej pozując do zdjęcia ze znaną aktorką. Wraz z Joanną Kurowską zagra komedii zatytułowanej „Ślicznotka”.

„Kochani Słowo na niedzielę —BY IŚĆ W NOWE , TRZEBA ZOSTAWIĆ STARE Już niedługo film @slicznotka.film, w którym mam zaszczyt zagrać przyjaciółkę wspaniałej @joannakurowska_official . Czekajcie na Nas Całujemy mocno” – ujawniła na Instagramie.

W filmie w reżyserii Dominika Matwiejczyka zobaczyć będzie też można miedzy innymi Cezarego Pazurę i Piotra Zelta.

To nie jest też pierwszy raz gdy Dagmara Kaźmierska wystąpi na dużym ekranie. Wcześniej zagrała już w „Kobietach mafii 2” oraz „Pętli” Patryka Vegi.

Wszystko więc wskazuje na to, ze celebrytka nie zamierza porzucać pracy przed kamerami. Z komunikatu TTV wiadomo też, że wielu bohaterów „Królowych życia” powróci w innych programach. Produkcja może również zostać wznowiona w następnych sezonach.

Zobaczycie film z udziałem Dagmary Kaźmierskiej?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Typowania na następcę Putina już trwają. Ten kandydat budzi niepokój. Jest jedną z najpotężniejszych osób w kraju. Czy zostanie następnym prezydentem

Jak informował portal „życie.news”: Nowy przedmiot w szkole budzi ogromne kontrowersje. Ujawniona treść podręcznika budzi wątpliwości. Mowa m.in. o gender, ateizmie oraz reparacjach

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Robert Lewandowski nie szczędził ciepłych słów Idzie Świątek po wygranej turnieju Roland Garros. Piłkarz mocno docenił młodą tenisistkę. Co powiedział

Sprawdź również ten artykuł: Wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego na partyjnej konwencji nie spodobało się masie osób. Wielu ekspertów nie zostawiło na prezesie PiS suchej nitki