Jak informuje „Super Express”, na antenie rosyjskiej telewizji państwowej dochodzi do porażających scen i sytuacji z udziałem naczelnych rosyjskich propagandystów. Jednym z nich jest zwany „ustami Putina” Władimir Sołowiow, słynący z kontrowersyjnych wypowiedzi i wręcz apokaliptycznych wizji. Wpierw mówił o najeździe na Stonehenge w Wielkiej Brytanii, w tej chwili postanowił wziąć na tapet jezioro w Rosji, czyli Bajkał.

Mężczyzna jest przekonany, że rozpoczęta na Ukrainie wojna rozniesie się na cały świat i finalnie na całym globie zostaną jedynie „mutanty na dnie Bajkału”. Co miał konkretnie na myśli?

Propagandysta Putina grozi „mutantami w Bajkale”, gdy wojna na Ukrainie rozleje się na inne państwa na świecie. Faktycznie czeka na Apokalipsa rodem z gier komputerowych?

Nie da się ukryć, że rosyjska telewizja od początku wojny na Ukrainie stoi propagandą, a przodują w niej dziennikarze i osoby z najbliższego otoczenia Kremla. W tej grupie znalazł się główny rosyjski propagandysta, rzekomy faworyt Władimira Putina, Władimir Sołowiow.

Od miesięcy stosuje iście apokaliptyce groźby wobec państw Zachodu i wieszczy rychły koniec znanego nam świata. W tej chwili postanowił powiedzieć kilka słów na temat przyszłych losów jeziora Bajkał, w których mają wkrótce pojawić się mutanty i to one będą jedynymi stworzeniami na ziemi.

- Jeśli sprawy dalej będą szły w takim kierunku to przetrwa zaledwie kilka mutantów w jeziorze Bajkał. Reszta ulegnie zniszczeniu w wielkim ataku nuklearnym. Wszystko idzie tą drogą – wyjawił Sołowiow, cytowany przez „SE”.

Jak informował portal "Życie News": CZY ZIEMNIAKI NADAJĄ SIĘ NIE TYLKO DO JEDZENIA? ICH NIETYPOWE ZASTOSOWANIE MOŻE WPRAWIĆ W ZASKOCZENIE WIELE OSÓB, WYSTARCZY UMIEŚCIĆ JE W LODÓWCE

Przypomnij sobie: PIOTR KRAŚKO Z CELNĄ RIPOSTĄ DO JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. DZIENNIKARZ W „FAKTACH” WYTKNĄŁ POLITYKOWI JEGO WŁASNE SŁOWA Z PRZEMÓWIENIA. TO OSTRA SZPILA

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER NIE MA DOBREJ PASSY W OSTATNICH DNIACH. NA JAW WYCHODZĄ SZCZEGÓŁY JEGO ZNAJOMOŚCI Z NOWĄ PARTNERKĄ. MIAŁ JĄ ZNAĆ OD KILKUNASTU MIESIĘCY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PIENIĄDZE W NASZYM PORTFELACH MOGĄ BYĆ WARTE ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ SIĘ NAM WYDAJE. JEŚLI POSIADASZ TE MONETY JESTEŚ PRAWDZIWYM SZCZĘŚCIARZEM