Krystyna Pawłowicz to postać, która wywołuje ogromne emocje. Obecna na polskiej scenie politycznej była posłanka znana jest z ciętego języka.

Dziś znana jako sędzia Trybunału Konstytucyjnego była działaczka prawicowej partii Jarosława Kaczyńskiego także potrafi zaskoczyć – zdarzają jej się niewybredne komentarze i opinie wygłaszane na Twitterze.

Tym razem jednak zaskoczenie wywołała nie kolejna kontrowersyjna wypowiedź, a… zdjęcia z przeszłości.

Krystyna Pawłowicz. Źródło: Youtube FAKT24.pl
Krystyna Pawłowicz. Źródło: Youtube FAKT24.pl

Krystyna Pawłowicz w młodości

Super Express zauważa, że Krystyna Pawłowicz nie przepada za ujawnianiem faktów z czasów swojej młodości. Niechętnie cokolwiek opowiada – woli zachować to dla siebie.

Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Na jej profilu na Twitterze pojawił się nowy wpis, w którym pokazała także archiwalne zdjęcie. Mało kto wiedział, że była posłanka… trenowała!

Okazuje się, że Krystyna Pawłowicz w młodości uprawiała lekkoatletykę. Mało tego, odnosiła w tej dziedzinie sukcesy! Jak wtedy wyglądała? Aż trudno uwierzyć, ze to ta sama osoba!

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego niegdyś chętnie uprawiała różnego rodzaju sporty i była bardzo aktywna fizycznie. Lubiła rzut oszczepem i dyskiem, pchnięcie kulą, sprint, skok w dal i sztafetę.

Jak wspomina Krystyna Pawłowicz, „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Myślicie, że sport ukształtował jej charakter? Jak sądzicie, czy dalej zdarza jej się trochę poszaleć na boisku albo na sali gimnastycznej?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED KLESZCZAMI W NASZYM OGRODZIE? WYSTARCZY SKORZYSTAĆ ZE WSPANIAŁYCH WŁAŚCIWOŚCI KILKU ROŚLIN I PAJĘCZAKI NIE BĘDĄ PROBLEMEM

O tym się mówi w Polsce: CZY TO JUŻ KONIEC JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH TELETURNIEJÓW W NASZYM KRAJU? POŻEGNANIE TADEUSZA SZNUKA WYWOŁAŁO OGROMNE PORUSZENIE

O tym się mówi na świecie: MEGHAN MARKLE WSPIERA INNĄ GWIAZDĘ. SAMA RÓWNIEŻ STRACIŁA DZIECKO. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO WYKAZAŁA SIĘ DOBRYM SERCEM

Z życia gwiazd: DOROTA SZELĄGOWSKA NIE ZAMIERZA JUŻ WYCHODZIĆ ZA MĄŻ? GWIAZDA TELEWIZJI WYJAWIŁA SZCZEGÓŁY Z ŻYCIA PRYWATNEGO. POTWIERDZIŁA ROZSTANIE Z MĘŻEM